NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Povezivanje sa facebook-om

Pozdrav!
Da li postoji način da se "raskine saradnja" sa facebook-om?Kad sam počeo da igram slagalicu povezao sam je sa FB i rezultati su mi izlazili kao status.Može li se to ikako prekinuti ??

7 za
3 protiv
limes5
2010-08-23
???

 

Miodrag Mihajlović napisa...

Pozdrav!
Da li postoji način da se "raskine saradnja" sa facebook-om?Kad sam počeo da igram slagalicu povezao sam je sa FB i rezultati su mi izlazili kao status.Može li se to ikako prekinuti ??

...Jel moguce da za 23 dana nisi uspeo ni jednu igru da resis 100 %, ni jednu spojnicu, broj ili skocka...

3 za
7 protiv
dexter
2010-08-23
???

Miodrag Mihajlović napisa...

Pozdrav!
Da li postoji način da se "raskine saradnja" sa facebook-om?Kad sam počeo da igram slagalicu povezao sam je sa FB i rezultati su mi izlazili kao status.Može li se to ikako prekinuti ??

...

Ako se ne varam na FB uvek imas opcije nakon odigrane igre (sta god da je u pitanju,a ne samo slagalica) "objavi" ili "preskoci",uvek mozes izabrati ovu drugu,ne bih da tvrdim ali mislim da je tako!

5 za
3 protiv
NeparniValjak
2010-08-23
???

Miodrag Mihajlović napisa...

Pozdrav!
Da li postoji način da se "raskine saradnja" sa facebook-om?Kad sam počeo da igram slagalicu povezao sam je sa FB i rezultati su mi izlazili kao status.Može li se to ikako prekinuti ??

... Može.

Kada se rezultat pojavi u samom facebooku, sa desne strane ima opcija da se zaustavi dalje slanje rezultata (ne vidi se odmah, tek kada se mišem pređe preko tog dela stranice):

6 za
0 protiv
Supervizor
2010-08-24
???

 

dexter napisa...

 

Miodrag Mihajlović napisa...

Pozdrav!
Da li postoji način da se "raskine saradnja" sa facebook-om?Kad sam počeo da igram slagalicu povezao sam je sa FB i rezultati su mi izlazili kao status.Može li se to ikako prekinuti ??

...Jel moguce da za 23 dana nisi uspeo ni jednu igru da resis 100 %, ni jednu spojnicu, broj ili skocka...

... Hehe :) Ti poeni koje vidite od maja mjeseca nisu moji poeni,juče sam uplatio za rang listu,pa mi je oduzeto 35% poena koje sam osvojio od 1. maja.  Inače sam imao 3970 poena u ovom mjesecu do danas,i naravno da sam na tim igrama imao maksimum nebrojeno mnogo puta...sad posle oduzimanja bodova imam 2581!

P.S. Hvala supervizoru!!

4 za
0 protiv
limes5
2010-08-24
???

Na FB odes na  Application settings zatim u padajucem meniju izaberes

Granted additional permissions nadjes Slagalica Tv i otkacis da ti ne stavljao kao status

8 za
0 protiv
Tatjana Radakovic
2010-09-03
???

Kako da povezem slagalicu sa facebook profilom?

0 za
2 protiv
Andrijana Ana Bozovic
2010-11-22
???

Andrijana Ana Bozovic napisa...

Kako da povezem slagalicu sa facebook profilom?

... kada se odigraju sve igre za današnji datum, treba da se pojavi opcija.

3 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-22
???

Facebook je malo promenio način kako se radi isključivanje slanja. Evo postupka:

  1. Treba ući u Account, Privacy Settings
  2. Zatim u Application Settings dole-levo u Applications and Websites delu
  3. U prvoj sekciji Applications kliknuti na dugme Settings
  4. Gde piše "Post to my Wall" kliknuti Remove
4 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-25
???

2 dana sam se mucila da pronadjem tu opciju, i evo je :) :

Odete na svoj profil na FB-u, gore desno iznad poslednjih aktivnosti na wall-u imate "options", kad to kliknete, na istom mestu se pojavi "settings". Onda kad to otvorite, kliknete dole na ono poslednje "app settings page". E tu medju spiskom aplikacija nadjete SlagalicaTV, kliknete na nju i kad se to otvori, trebalo bi da vam bude dole poslednja opcija "remove" pored "post stories on my wall" (ili tako nesto, sad je ne vidim jer sam je uklonila).

I tako, meni vise ne izlazi, a valjda sam dobro objasnila. ;)

PS. Ja jos drzim stari profil, na novom ne znam da li ima razlike. ;)

4 za
0 protiv
Mila Urosevic
2011-01-08
???

kako ponovo da se povezem sa facebook-om, jer ne nudi vise opciju na kraju igre ??!!

Jelkica

1 za
1 protiv
Jelena Baščarević
2011-01-17
???

Jelena Baščarević napisa...

kako ponovo da se povezem sa facebook-om, jer ne nudi vise opciju na kraju igre ??!!

Jelkica

... jedini razlog za to može da bude da je uspeo da pošalje rezultat. Imate li možda više Facebook profila na tom računaru?

1 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-17
???

Objavljivanje rezultata na FB bi trebalo da je samo za korisnike na listi.

Ovako bez ikakvog mehanizma zaštite korisnici koji nisu na listi mogu svaki dan da tuku 200+ poena i da se tako hvale prijateljima. Ako to ima nekog smisla...

 

Vezano za besmislice socijalnih mreža i ljude koji su zaluđeni sa tim video sam pre neki dan zanimljiv primer:

10 za
1 protiv
Fellow
2011-01-17
???

Malo su promenili, sada ovako izgleda.

6 za
1 protiv
Supervizor
2011-11-27
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0157 sec.

Copyright © 2024