NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

MAKAR CHUDRA - prvo mesto za početnika sa jednim nalogom!<

Šta reći, imamo priliku da vidimo na delu pravog genija! U pitanju je Makar Chudra na prvom mestu! Čovek ima jedan nalog, otvorio ga je pre mesec dana i sada drži ubedljivo prvu poziciju! Evo malo i statistike (koja je kao bikini doduše, dosta pokazuje, ali ništa ne otkriva), ukupno ima 5473 poena za 30 dana što je u proseku 182 DNEVNO!!! Prava riznica znanja i inteligencije? Ili nešto drugo? Hm

14 za
2 protiv
Voncimer
2011-01-19
???

To je opet onaj Prka, mislim da je vreme da mu supervizor suspenduje sve te naloge da bi ovaj kviz imao smisla!

7 za
0 protiv
Voncimer
2011-01-19
???

Voncimer napisa...

To je opet onaj Prka, mislim da je vreme da mu supervizor suspenduje sve te naloge da bi ovaj kviz imao smisla!

...Dobio je posebna par pitanja par dana koja još niko nikad nije dobio na sajtu, pa ako i dalje bude prvi onda je to i zaslužio.

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-19
???

Mislim da je dosta bilo fame oko toga, koliko je ko otvorio naloga. Oni koji me poznaju, samo će se slatko nasmejati na komentare poput onih koje ostavlja Prka (koristeći se pritom i mojim korisničkim imenom). A slobodan sam reći da je i Supervizoru jasno ko je zasluženo, a ko nezasluženo na poziciji na kojoj jeste. Samo ga molim da se izjasni o tome kada će prekinuti da toleriše sve napade na mene, uključujući i otimanje nadimka.

7 za
4 protiv
Makar Chudra
2011-01-19
???

Makar Chudra napisa...

Mislim da je dosta bilo fame oko toga, koliko je ko otvorio naloga. Oni koji me poznaju, samo će se slatko nasmejati na komentare poput onih koje ostavlja Prka (koristeći se pritom i mojim korisničkim imenom). A slobodan sam reći da je i Supervizoru jasno ko je zasluženo, a ko nezasluženo na poziciji na kojoj jeste. Samo ga molim da se izjasni o tome kada će prekinuti da toleriše sve napade na mene, uključujući i otimanje nadimka.

... promeni ime :)))

3 za
1 protiv
.
2011-01-19
???

 

Makar Chudra napisa...

Mislim da je dosta bilo fame oko toga, koliko je ko otvorio naloga. Oni koji me poznaju, samo će se slatko nasmejati na komentare poput onih koje ostavlja Prka (koristeći se pritom i mojim korisničkim imenom). A slobodan sam reći da je i Supervizoru jasno ko je zasluženo, a ko nezasluženo na poziciji na kojoj jeste. Samo ga molim da se izjasni o tome kada će prekinuti da toleriše sve napade na mene, uključujući i otimanje nadimka.

...nemam nameru da nikoga prozivam, niti da procenjujem ko je zasluženo na prvoj poziciji a ko ne. Čini mi se da nisi prokomentarisao svoj (nad) prosečan broj poena dnevno za tako kratak rok igranja. Pa evo sad direktno pitam, da li imaš još naloga sa kojima paralelno igraš? Mislim da je to korektno s obzirom na hajku prema nekim ljudima za koje se smatra da imaju više naloga! To je pitanje upućeno i supervizoru (iako imati više naloga nije zabranjeno, ali je to ipak komentarisao i imenovao)! Ili je u pitanju situacija kao na Orvelovoj Životinjskoj farmi, da su neki ravnopravniji od drugih :)

5 za
1 protiv
Voncimer
2011-01-19
???

Odnosno, razjasni nama koji te ne poznajemo, možda nešto i naučimo od tebe...(koja je tajna)

7 za
0 protiv
Voncimer
2011-01-19
???

Makar Chudra napisa...

Supervizoru jasno ko je zasluženo, a ko nezasluženo na poziciji na kojoj jeste.

... za sada mi se čini da je prilično jasno. Doduše ima još dosta do kraja meseca. Taktika da se oko 20-og u mesecu igračima u vrhu rang liste ubacuju unikatna pitanja nije nova, samo sam ovog puta prvi put napisao to javno na forumu - čisto da malo smirim strasti. Svaki nalog koji mi je sumnjiv na bilo koji način, a u vrhu rang liste je, dobija par dana posebna unikatna pitanja. Ako vidim odjednom pad poena, onda obično nastavljam sa unikatnim pitanjima do kraja meseca ili dok igrač ne padne ispod 20 pozicije. Ako vidim da i dalje ima slične poene, znači da je u pitanju znanje (ili veštačka inteligencija) i puštam tog igrača dalje da igra. Ovo važi i za "starosedeoce".

Dakle, Chudra, izvini zbog dobijanja posebnih pitanja, ali ako si pravi igrač i imaš znanje onda mislim da nema zašto da se buniš - treba da ti je svejedno koja si pitanja dobio - kao što se i vidi iz tvoje trenutne pozicije.

A ovi napadi tipa "krađa" nicka... nigde ne piše da je nick zaštićen. Slažem se da stvara zabunu, ali ne znam kako bi to uopšte mogli kontrolisati, tj. kako bi se određivalo ko ima više prava na neki nick. A mislim da mnogi igrači ne bi voleli da se uvede zabrana izmene nicka. Na kraju krajeva, sve se završilo pomalo komičnom prepirkom na forumu, sa jedinom posledicom da je dosta ljudi ostalo zbunjeno.

Onaj nalog sa koga je Igor Prka psovao je banovan sa foruma, psovke su uklonjene. Ono što je ostalo je obično takmičarsko "podbadanje" koje je svuda prisutno.

7 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-19
???

Voncimer napisa...

Da li imaš još naloga sa kojima paralelno igraš? To je pitanje upućeno i supervizoru (iako imati više naloga nije zabranjeno, ali je to ipak komentarisao i imenovao)!

... tehnički je nemoguće dokazati da neko ima više naloga osim da sedneš pored te osobe dok igra igre i gledaš. A čak i to nije sigurno jer je možda dan ranije uplatio na 30-40 naloga i pogledao sve igre za taj mesec. Dakle, jedini siguran način bio bio da pratiš tu osobu dan i noć u toku mesec dana.

Može da ima istu IP adresu, da igra iz istog browsera, da uplati sa istog mobilnog telefona i da ima isti e-mail, a da su u pitanju brat i sestra, muž i žena, i sl. koji igraju igre, takmiče se međusobno i ne gledaju jedan drugom pitanja jer bi im to pokvarilo međusobno takmičenje. Dakle, možemo samo da sumnjamo i nagađamo, ali 100% sigurnosti nema.

Zbog toga se takvim igračima koji izgledaju sumnjivi pripremaju posebna, različita pitanja za te naloge, tako da ih ne dobiju na oba naloga. Zato sam par puta rekao da sačekate rang listu na kraju meseca, jer ovo radim tek u periodu od 20-og do kraja meseca, kada imam dovoljno informacija da uspostavim veze između naloga i vidim gde vredi zameniti pitanja. I ovo se primenjuje samo za prvih 10-tak mesta na rang listi. Da li će neko na 150-oj poziciji da vara je verovatno samo njemu zanimljivo.

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-19
???

Zaboravih da napišem najbitniju stvar:

Radije ću pustiti da 10 prevaranata prođu nego da slučajno oštetim i jednog poštenog igrača.

12 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-19
???

Cemu uopste tolika frka oko svega ovoga? Da li se dobijaju neke pare ukoliko ste prvi , peti ili deseti na rang listi? Sta ima veze da li neko ima jedan , pet ili deset naloga? Sta je bitno da li neko vara ili ne, i koga zapravo taj vara osim samog sebe?

Hvala organizatorima ovog sajta sto su dali mogucnost da ljudi koji vole "Slagalicu" mogu da se besplatno pozabave i provere svoje znanje. Za svoje mesto na rang-listi  bas me briga, a za mesta ostaih korisnika- jos manje.

 

Nazalost, ovolika kolicina prenaglasenog takmicarskog duha, sujete i zavisti cini ovaj forum vrlo mracnim.

16 za
0 protiv
mita72
2011-01-19
???

mita72 napisa...

Cemu uopste tolika frka oko svega ovoga? Da li se dobijaju neke pare ukoliko ste prvi , peti ili deseti na rang listi? Sta ima veze da li neko ima jedan , pet ili deset naloga? Sta je bitno da li neko vara ili ne, i koga zapravo taj vara osim samog sebe?

Hvala organizatorima ovog sajta sto su dali mogucnost da ljudi koji vole "Slagalicu" mogu da se besplatno pozabave i provere svoje znanje. Za svoje mesto na rang-listi  bas me briga, a za mesta ostaih korisnika- jos manje.

 

Nazalost, ovolika kolicina prenaglasenog takmicarskog duha, sujete i zavisti cini ovaj forum vrlo mracnim.

...u principu se slažem, mada nemam ništa protiv takmičarskog duha, pa i u ovakvim igrama. Ali, nema veze, ostavimo sad na stranu prevarante poput Makar Chudre, Neparnih valjaka i ostalih Meda, koji su prvi prozivali a magičnu formulu za uspeh nam nisu dali...

7 za
1 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

Makar Chudra napisa...

Mislim da je dosta bilo fame oko toga, koliko je ko otvorio naloga. Oni koji me poznaju, samo će se slatko nasmejati na komentare poput onih koje ostavlja Prka (koristeći se pritom i mojim korisničkim imenom). A slobodan sam reći da je i Supervizoru jasno ko je zasluženo, a ko nezasluženo na poziciji na kojoj jeste. Samo ga molim da se izjasni o tome kada će prekinuti da toleriše sve napade na mene, uključujući i otimanje nadimka.

..."...ukupno ima 5473 poena za 30 dana što je u proseku 182 DNEVNO!!!..."  

 
 zaboravio si ovo da objasniš...
6 za
0 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

Voncimer napisa...

.ukupno ima 5473 poena za 30 dana što je u proseku 182 DNEVNO!!!..."  

Ja u proseku imam oko 130 dnevno, ili oko 22 poena po igri. Bas mi je impozantno da neko ima preko 30 po igri, svaka cast ko moze da drzi taj prosek. S obzirom da je ovaj cudra u svadji sa svima, rekao bih da nema drugih naloga. Uostalom sacekajmo kraj meseca

4 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-01-20
???

Dakinsljam napisa...

 S obzirom da je ovaj cudra u svadji sa svima....

Cak i sa samim sobom wink

7 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-01-20
???

Voncimer napisa...

...u principu se slažem, mada nemam ništa protiv takmičarskog duha, pa i u ovakvim igrama. Ali, nema veze, ostavimo sad na stranu prevarante poput Makar Chudre, Neparnih valjaka i ostalih Meda, koji su prvi prozivali a magičnu formulu za uspeh nam nisu dali...

...Kakvu ti formulu za uspeh trazis a registrovao si se prekjuce????  I za to vreme si uspeo da pohvatas sve konce,i kp je Chudra,i da imas takmicarski duh,upucen u sva desavanja,otkrij nam magicnu formulu. A glavna ti je zabava otvaranje novih naloga i diskusija sa samim sobom,i onda sa svih deset naloga kliknes "za" i mases repom...

9 za
1 protiv
BuridanovMagarac
2011-01-20
???

Supervizor napisa...

Voncimer napisa...

To je opet onaj Prka, mislim da je vreme da mu supervizor suspenduje sve te naloge da bi ovaj kviz imao smisla!

...Dobio je posebna par pitanja par dana koja još niko nikad nije dobio na sajtu, pa ako i dalje bude prvi onda je to i zaslužio.

...Supervizore,obrati paznju na datum registracije onih koji pisu,Voncimer-Prka-Advokat-Chudra-Rex Croatirium... je registrovao nalog 18.1. i odmah sve zna. Provokatora treba ignorisati,a ne dati mu povda da se upusta u raspravu...

7 za
0 protiv
BuridanovMagarac
2011-01-20
???

BuridanovMagarac napisa...

...Supervizore,obrati paznju na datum registracije onih koji pisu,Voncimer-Prka-Advokat-Chudra-Rex Croatirium... je registrovao nalog 18.1. i odmah sve zna. Provokatora treba ignorisati,a ne dati mu povda da se upusta u raspravu...

... nema se toliko vremena, treba pregledati par stotina primedbi svakog dana, usput pripremiti igre za februar, a i server je počeo da kašlje pod opterećenjem u večenjim časovima pa se priprema novi još jači...

Hvala što si mi skrenuo pažnju.

5 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-20
???

BuridanovMagarac napisa...

Voncimer napisa...

...u principu se slažem, mada nemam ništa protiv takmičarskog duha, pa i u ovakvim igrama. Ali, nema veze, ostavimo sad na stranu prevarante poput Makar Chudre, Neparnih valjaka i ostalih Meda, koji su prvi prozivali a magičnu formulu za uspeh nam nisu dali...

...Kakvu ti formulu za uspeh trazis a registrovao si se prekjuce????  I za to vreme si uspeo da pohvatas sve konce,i kp je Chudra,i da imas takmicarski duh,upucen u sva desavanja,otkrij nam magicnu formulu. A glavna ti je zabava otvaranje novih naloga i diskusija sa samim sobom,i onda sa svih deset naloga kliknes "za" i mases repom...

...za mahanje repom si zadužen ti, pošto si magarac kako i sam priznaješ, odnosno magarac koji izigrava Šerloka Holmsa. A izigravaš i advokata jer tebe niko ništa nije pitao, nego Makar Chudru, da kaže koju reč o svom proseku. Mislim da je to stvarno zanimljiva tema, i da će svako ko vidi njegov prosek shvatiti da je u pitanju prevara! A paranoju (koja je očigledno tvoja dijagnoza), da je svako sa drugačijim stavom u stvari ista osoba ne bi komentarisao, već bi savetovao lečenje u instituciji za to...

a za ostale tema za razmišljanje, PROSEK 182, mislite o tome dok igrate, to bi u prevodu značilo odprilike sledeće: 

u proseku svaki put kad odigra Makar Chudra on za svaku igru dobije preko 30 poena, zna sve reči, sve brojeve rešava, sve spojnice spaja (zna sve švedske biatlonce i bugarske dizače tegova) a skočko, ko zna zna i asocijacije su za njega prosti kao pasulj! Mislim to je u proseku, neki put je i bolji od ovoga!! 

5 za
4 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

Dobro je sacekati kraj mjeseca pa onda vidjeti bodove po pojedinacim igrama, sto opet nista ne znaci. I nije tesko imati 30 bodova po igri. nek imas u prosjeku 9 slova na slagalici to je 27. Za dobrog matematicara i vjestog kvizomana nije problem imati 30 bodova na broju. 32 u spojnicama koje su prilicno lagane u odnosu na parove na TV. Skocko moze bez problema da bude 30, samo je dovoljno malo prakse. Meni se sad rijetko desava da imam 20 bodova, a kad sam poceo da igram imao sam i 0. Asocijacije mogu da nose od 30 - 45 bodova, znaci da i kad imate manje bodova na drugim igrama asocijacije mogu da vas izvuku (ovo je kod mene gotovo redovno :)). Ovde takodje praksa ima veliku ulogu. Meni recimo nikad na pamet ne bi palo da kad je otvoreno polje rukavica kazem dvoboj, zima, snajper, vec prsti, ruka, odjeca. Medjutim cinjenica je da naucis kako pojedini autori asocijacija razmisljaju i mene sto se tice mogu da prepoznam kada je u pitanju isti autor. Ili kad je neko poslao (recimo ja....hahahaha) asocijaciju iz frustracije prema autorima bez maste i znanja.
Ali ajde gledaj to malo drugacije...Eto ja sam shvatio da sam dobro plasiran ako izbacimo onih "nekoliko" "duplih" naloga. Nemoj me pogresno razumjeti, nemam nista protiv duplih naloga dok god ne isticu da su najbolji i pri tome potcjenjuju druge takmicare. Uostalom, Supervizor rece da posebno provjerava one u vrhu liste sa dodatnim unikatnim pitanjima, od 20....pa da vidimo.

I uzivajte malo :D

1 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-01-20
???

Bacago napisa...

Dobro je sacekati kraj mjeseca pa onda vidjeti bodove po pojedinacim igrama, sto opet nista ne znaci. I nije tesko imati 30 bodova po igri. nek imas u prosjeku 9 slova na slagalici to je 27. Za dobrog matematicara i vjestog kvizomana nije problem imati 30 bodova na broju. 32 u spojnicama koje su prilicno lagane u odnosu na parove na TV. Skocko moze bez problema da bude 30, samo je dovoljno malo prakse. Meni se sad rijetko desava da imam 20 bodova, a kad sam poceo da igram imao sam i 0. Asocijacije mogu da nose od 30 - 45 bodova, znaci da i kad imate manje bodova na drugim igrama asocijacije mogu da vas izvuku (ovo je kod mene gotovo redovno :)). Ovde takodje praksa ima veliku ulogu. Meni recimo nikad na pamet ne bi palo da kad je otvoreno polje rukavica kazem dvoboj, zima, snajper, vec prsti, ruka, odjeca. Medjutim cinjenica je da naucis kako pojedini autori asocijacija razmisljaju i mene sto se tice mogu da prepoznam kada je u pitanju isti autor. Ili kad je neko poslao (recimo ja....hahahaha) asocijaciju iz frustracije prema autorima bez maste i znanja.
Ali ajde gledaj to malo drugacije...Eto ja sam shvatio da sam dobro plasiran ako izbacimo onih "nekoliko" "duplih" naloga. Nemoj me pogresno razumjeti, nemam nista protiv duplih naloga dok god ne isticu da su najbolji i pri tome potcjenjuju druge takmicare. Uostalom, Supervizor rece da posebno provjerava one u vrhu liste sa dodatnim unikatnim pitanjima, od 20....pa da vidimo.

I uzivajte malo :D

...ma sve si ti u pravu, ali što se kaže u školi, dobro je ali si promašio temu. Kapiram ja dobre rezultate iskusnih igrača. Ovde sam samo pitao kako to da POČETNIK ima toliko prosečnih bodova. Tebi to nije čudno?

1 za
3 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

...kao da je poruka onih koji organizuju ovaj sajt, igrajte vi i uplatite nalog, a prva mesta su ionako rezervisana za povlašćene genijalce-početnike...

0 za
4 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

Buridane, svaka ti je zlatna.Primetio sam iste stvari ali si me preduhitrio.Prosto je neverovatno dokle su spremni da idu ljudi, da bi odbranili laz.Atmosfera na forumu nije takva kakva je zbog preteranih takmicarskih ambicija ili nekakvog kvazi-sukoba izmedju starijih i novijih igraca, vec iskljucivo zbog "plimskog talasa" nepostenja, lazi i gluposti , koji preti da otera mnoge sa liste, a na njoj izgleda ostavi one koji su ga i pokrenuli.

5 za
0 protiv
raborg
2011-01-20
???

Pa mozda covjek nije pocetnik? Sta ako mu je pravo ime Robert Pauletic ili Omer Ekic? Uostalom, i sam je rekao da nece odmah da se predstavlja, pa se da pretpostaviti da je u pitanju neko od jacih kviz takmicara u Srbiji.

5 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-01-20
???

Bacago napisa...

Pa mozda covjek nije pocetnik? Sta ako mu je pravo ime Robert Pauletic ili Omer Ekic? Uostalom, i sam je rekao da nece odmah da se predstavlja, pa se da pretpostaviti da je u pitanju neko od jacih kviz takmicara u Srbiji.

...pa ja upravo o tome i govorim, u pitanju i nije početnik nego neko sa više naloga, odnosno da njegovo prvo mesto nije merilo znanja, nego para uloženih u naloge! Njemu nije cilj da pokaže svoje znanje i na osnovu toga bude realno rangiran nego samo pošto-poto držanje prve pozicije.

Izražavam sumlju u nezavisnost supervizora, jer je na ranije prozivke o više naloga reagovao i objavljivao imena igrača a sada na to gleda nezainteresovano..

0 za
2 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

Voncimer napisa...

Bacago napisa...

Dobro je sacekati kraj mjeseca pa onda vidjeti bodove po pojedinacim igrama, sto opet nista ne znaci. I nije tesko imati 30 bodova po igri. nek imas u prosjeku 9 slova na slagalici to je 27. Za dobrog matematicara i vjestog kvizomana nije problem imati 30 bodova na broju. 32 u spojnicama koje su prilicno lagane u odnosu na parove na TV. Skocko moze bez problema da bude 30, samo je dovoljno malo prakse. Meni se sad rijetko desava da imam 20 bodova, a kad sam poceo da igram imao sam i 0. Asocijacije mogu da nose od 30 - 45 bodova, znaci da i kad imate manje bodova na drugim igrama asocijacije mogu da vas izvuku (ovo je kod mene gotovo redovno :)). Ovde takodje praksa ima veliku ulogu. Meni recimo nikad na pamet ne bi palo da kad je otvoreno polje rukavica kazem dvoboj, zima, snajper, vec prsti, ruka, odjeca. Medjutim cinjenica je da naucis kako pojedini autori asocijacija razmisljaju i mene sto se tice mogu da prepoznam kada je u pitanju isti autor. Ili kad je neko poslao (recimo ja....hahahaha) asocijaciju iz frustracije prema autorima bez maste i znanja.
Ali ajde gledaj to malo drugacije...Eto ja sam shvatio da sam dobro plasiran ako izbacimo onih "nekoliko" "duplih" naloga. Nemoj me pogresno razumjeti, nemam nista protiv duplih naloga dok god ne isticu da su najbolji i pri tome potcjenjuju druge takmicare. Uostalom, Supervizor rece da posebno provjerava one u vrhu liste sa dodatnim unikatnim pitanjima, od 20....pa da vidimo.

I uzivajte malo :D

...ma sve si ti u pravu, ali što se kaže u školi, dobro je ali si promašio temu. Kapiram ja dobre rezultate iskusnih igrača. Ovde sam samo pitao kako to da POČETNIK ima toliko prosečnih bodova. Tebi to nije čudno?

...a mogu da razumem da iskusni igrači dobro odigraju većinu igara ali ne baš sve sa prosekom od 30 poena po igri. a naročito igrač sa ukupno odigranih 30-tak igara kao Makar Chudra. Ne razumem zašto ne kaže otvoreno, da ima više naloga i da se služi prevarom samo da bi bio prvi..

2 za
2 protiv
Voncimer
2011-01-20
???

Voncimer napisa...

Izražavam sumlju u nezavisnost supervizora, jer je na ranije prozivke o više naloga reagovao i objavljivao imena igrača a sada na to gleda nezainteresovano..

... Ja kao da sam zadnjih 10 poruka pisao na nekom drugom sajtu... Chudra je dobio posebna pitanja koja niko drugi nije imao - znao je da ih reši sa sličnim brojem poena kao i ona pre. Dobiće takva pitanja još par dana (već mu je postavljeno). Za rešavanje toga mu ne vredi više naloga, jer će samo na tom jednom nalogu da ih dobije.

Dakle, ili da ima znanje ili da još par osoba sedi sa njim u sobi, svako na svom laptopu i ultra brzo traže po googlu odgovore za igru ko zna zna i spojnice, a asocijacije rešavaju svi zajedno pa valjda zato tako dobro ide, a moj broj i skočka koriste neki program, a jedan od njih je možda gosp. Šipka pa zato tako dobro ide igra slagalice, jer čovek zna sve moguće reči... u oba ova slučaja ne vidim šta bi ja tu mogao još da uradim.

7 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-20
???

Batalite vi MakarChudra-u, nego ko ce meni da prizna rec PREDODREĐENU za 17. januar? smiley

5 za
0 protiv
Danijel Todorovic
2011-01-21
???

Supervizor napisa...

Dakle, ili da ima znanje ili da još par osoba sedi sa njim u sobi, svako na svom laptopu i ultra brzo traže po googlu odgovore za igru ko zna zna i spojnice, a asocijacije rešavaju svi zajedno pa valjda zato tako dobro ide, a moj broj i skočka koriste neki program....

Mislim da sad i ti preterujes... Nije ovo neka globalna zavera.

0 za
2 protiv
Dakinsljam
2011-01-21
???

Dakinsljam napisa...

Supervizor napisa...

Dakle, ili da ima znanje ili da još par osoba sedi sa njim u sobi, svako na svom laptopu i ultra brzo traže po googlu odgovore za igru ko zna zna i spojnice, a asocijacije rešavaju svi zajedno pa valjda zato tako dobro ide, a moj broj i skočka koriste neki program....

Mislim da sad i ti preterujes... Nije ovo neka globalna zavera.

... nije to globalna zavera, to je sarkazam.

3 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-21
???

Sorry, nisam shvatio ironiju

1 za
2 protiv
Dakinsljam
2011-01-21
???

Voncimer napisa...

Bacago napisa...

Pa mozda covjek nije pocetnik? Sta ako mu je pravo ime Robert Pauletic ili Omer Ekic? Uostalom, i sam je rekao da nece odmah da se predstavlja, pa se da pretpostaviti da je u pitanju neko od jacih kviz takmicara u Srbiji.

...pa ja upravo o tome i govorim, u pitanju i nije početnik nego neko sa više naloga, odnosno da njegovo prvo mesto nije merilo znanja, nego para uloženih u naloge! Njemu nije cilj da pokaže svoje znanje i na osnovu toga bude realno rangiran nego samo pošto-poto držanje prve pozicije.

Izražavam sumlju u nezavisnost supervizora, jer je na ranije prozivke o više naloga reagovao i objavljivao imena igrača a sada na to gleda nezainteresovano..

...

...pa ja upravo o tome i govorim, u pitanju i nije početnik nego neko sa više naloga, odnosno da njegovo prvo mesto nije merilo znanja, nego para uloženih u naloge! Njemu nije cilj da pokaže svoje znanje i na osnovu toga bude realno rangiran nego samo pošto-poto držanje prve pozicije.

Izražavam sumlju u nezavisnost supervizora, jer je na ranije prozivke o više naloga reagovao i objavljivao imena igrača a sada na to gleda nezainteresovano..

...Nisam dugo na ovom forumu ali po cenu da budem uvučen u trolovsku zamku, ukoliko si ti samo njegov alternativni nalog, moram da te pitam čoveče da li pričaš o početniku na sajtu ili početniku u smislu znanja?? Pitanje je glupo ali ipak u nivou tvog komentara.

Kao što drug Bacago reče, novi nalog mogu da otvore mnogi poznati i priznati kviz majstori iz Srbije, ali isto tako može biti i bilo kakav prevarant, tako da treba samo pustiti vremenu da njihovo pravo (ne)znanje izađe na površinu. "Ne može se grad sakriti kad na gori stoji."

p.s.Ne znam ni sam zašto upadam u raspravu sa nekim ko izražava "sumlju" ...

12 za
0 protiv
Dabić Rašo
2011-01-22
???

Ova cudra razbija koliko je prva, a dobija specijalna pitanja yes Respect, nema sta. Jedva cekam da vidim epilog cele price, kako i na koji nacin....

2 za
4 protiv
Dakinsljam
2011-01-25
???

...a onda je mrmot zavio čokoladicu u foliju...

1 za
4 protiv
Voncimer
2011-01-25
???

Supervizor napisa...

Voncimer napisa...

Izražavam sumlju u nezavisnost supervizora, jer je na ranije prozivke o više naloga reagovao i objavljivao imena igrača a sada na to gleda nezainteresovano..

... Ja kao da sam zadnjih 10 poruka pisao na nekom drugom sajtu... Chudra je dobio posebna pitanja koja niko drugi nije imao - znao je da ih reši sa sličnim brojem poena kao i ona pre. Dobiće takva pitanja još par dana (već mu je postavljeno). Za rešavanje toga mu ne vredi više naloga, jer će samo na tom jednom nalogu da ih dobije.

Dakle, ili da ima znanje ili da još par osoba sedi sa njim u sobi, svako na svom laptopu i ultra brzo traže po googlu odgovore za igru ko zna zna i spojnice, a asocijacije rešavaju svi zajedno pa valjda zato tako dobro ide, a moj broj i skočka koriste neki program, a jedan od njih je možda gosp. Šipka pa zato tako dobro ide igra slagalice, jer čovek zna sve moguće reči... u oba ova slučaja ne vidim šta bi ja tu mogao još da uradim.

...posle "specijalnih" pitanja Makar Chudri je prosek po danu sada 184 poena. Kviz na ovom sajtu polako gubi smisao...

2 za
0 protiv
Voncimer
2011-01-25
???

Kad smo vec kod otvaranja duplih naloga - ja sam oko Nove godine otvorio novi , drugi nalog sa ciljem da mi se racuna prosek samo za ovu godinu. Pritom, stari nalog vise ne koristim.

Pozdrav za sve postene i "postene" igrace a i za supervizora koga ne mrzi da cita i da odgovara na komentare.


 

7 za
0 protiv
M.Bradic
2011-01-25
???

Ponavljam opet, po ko zna koji put, KO VARA - VARA SAMOGA SEBE!  Pretpostavljam da je makar chudra jedan od vrhunskih kvizadžija u Srbiji a sumnja se na Omera Ekića iz Kruševca ili nekog sličnog!

2 za
3 protiv
jagodinsky
2011-04-04
???

Chudri je opsesija da bude prvi,ne birajuci sredstva,kao sto je i svima onima koji ga prozivaju,on sam opsesija.Oni koji najvise moralisu su i sami varalice,cak i gore od onih ogoljenih varalica.Nema gore stvari od moralne prostitucije.Ko ove igre,ne igra zbog nekog licnog uzitka i satisfakcije,sa iskljucivom tendencijom da sazna nesto novo,i na taj nacin obogati svoje znanje,vec se opterecuje sa stanjem i pozicijom na tabeli,e pa dragi moji takmicari to vec prelazi u psihopatologiju,i moj vam je licni savet da urgentno posetite neku od psihijatriskih ustanova!Tako da Chudra je varalica,istina,ali za klasu bolji od ostalih varalica! 

4 za
10 protiv
Broj 1,TNT Group
2011-04-07
???

Varalica je varalica, nema klasifikovanja na bolje i lošije.

3 za
3 protiv
Bagerista
2011-04-08
???

Broj 1,TNT Group napisa...

Oni koji najvise moralisu su i sami varalice,cak i gore od onih ogoljenih varalica.

Odakle ti ova glupost? Imas li ti cime da potkrepis ovu izjavu?

5 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-04-08
???

Bagerista napisa...

Varalica je varalica, nema klasifikovanja na bolje i lošije.

...Radi se o cinjenici da postoje varalice koje ne kriju da su to,sto su,i varalicama koje se i te kako sluze mimikrijiom,kamuflazom,sve pod paravanom nekakve cistote i moralne ispravnosti,sto takve varalice svakako cini gorima od prvopomenutih...Postujem uvek vise varalicu,koja ne krije da je varalica.Sa takvima si nacisto.I on i ja,svesni smo kako stvari funkcionisu,po njegovoj logici,paroli,varaj i opstaj!Veruj mi,poznajem  par takvih likova.     

5 za
2 protiv
Broj 1,TNT Group
2011-04-08
???

I kakve veze ovo predavanje ima sa ljudima koji su iskazali sumnju u način napredovanja jednog od igrača?

Šta, svi su varalice, samo se neki bolje skrivaju?

Gluposti, pa ne igraju svi ovde samo zbog prvog mesta na rang listi, pa su ovakve generalizacije potpuna besmislica.

6 za
3 protiv
Марко Екмеџић
2011-04-08
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0154 sec.

Copyright © 2024