NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

varanje u prvoj igri tj. slagalici

koliko sam primetio ovde prva igra slagalica vazi za jednu od 2 u kojima se "ne moze" varati. Proverio sam i video da postoji vrlo jednostavan nacin za varanje i u toj igri.

Posto je vrlo moguce da je i  pre mene neko primetio to isto, moguce je i da  ti koji su to i primetili koriste  tu mogucnost i tako beleye mnogo bolje rezultate od realnih.

S obyirom sam da od kako sam na ovom sajtu pisao dosta o prevarama (kao mmladen) i preventivi, razmisljao sam da ne napisem ni ovo iz razloga da obelodanjivanjem jos jedne mogucnosti za varanje i sam ne doprinesem sirenju iste, i na taj nacin dokazanim prevarantima pruzim priliku da varaju i u jednoj od jos dve preostale igre u kojima je to navodno nemoguce. (mada sam siguran da dosta njih to i koristi). ali ipak pisem zbog toga jer mislim da ce superviyor nakon obelodanjivanja tog nacina morati da otkloni taj nedostatak u prvoj igri, jer bi u suprotnom svi dobri rezultati u prvoj igri bili sumnjivi a gomila onih koji jedva cekaju nove nacine za varanje bi pocela da  koristi  taj nedostatak i tako jos vise devalvira ovaj sajt i rang listu.

Kada istekne vreme za igru slagalica u slucaju da vam kompjuter ne priyna rec (sto postizete tako sto namerno isklikcete neka bezveze slova npr. klghgh), kaze vam da u box pored reci koju ste nasli napisete i znacenje te reci.  kompjuter vas ceka sve vreme dok vi ne napisete  ynacenje te reci  i ne kliknete posalji. za to vreme slova koja su vam bila zadata i dalje stoje. vi onda mozete da potrosite jos pola sata sve dok od tih slova ne nadjete duzu rec od one koju ste imali napisanu u box-u (koju kompjter nije priznao) i kada je nadjete vi jednostavno obrisete tu rec koju imate napisanu i ukucate tu novu duzu rec i nju posaljete supervizoru na proveru. posto je ona naravno ispravna ona vam se priznaje. to sam video jos dok nisam bio na listi, ali sam tek proslog meseca proverio da li moze i kod onih koji su na listi (posto sam prosli mesec ceo igrao neozbiljno pa mi nije bilo bitno da zrtvujem poene u slagalici ako mi rec ne bude priznata). to sam uradio 2 puta i oba puta mi je bil priznata ta nova rec.

bolje bi bilo da superviyor prekine tu praksu da mogu da se salju objasnjenja za rec (manje zlo) zbog ovoga gore napisanog i da sam donosi odluku da li da rec prizna ili ne,  osim ako naravno ne postoji neki nacin da proveri da li je rec koju je primio na razmatranje ista kao rec koju je igrac nasao za zadato vreme.

izvinjavam se ako je ovo mozda vec bilo u nekoj od tema, ja nisam primetio

 

24 za
0 protiv
klasicna budala
2011-04-07
???

Свака част! Проблем је, вероватно, лако решив, за разлику од варања у ''мом броју'', тако да - свака част!

7 za
0 protiv
Цане Вукић
2011-04-07
???

Mladene, zaista svaka cast!!! Ne bih rekao da je ovo bilo na nekoj raspravi, ali sam siguran da ipak nisi prvi koji je to primetio. Mozda je bilo bolje da si to poslao samo supervizoru, ovako ce ljudi da navale da isprobaju.

Pozdrav za klasicnu budalu

5 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-04-07
???

Ђура Чворовић napisa...

Свака част! Проблем је, вероватно, лако решив, за разлику од варања у ''мом броју'', тако да - свака част!

Zar i u toj igri postoji nacin?

1 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-04-07
???

klasicna budala napisa...

bolje bi bilo da superviyor prekine tu praksu da mogu da se salju objasnjenja za rec (manje zlo) zbog ovoga gore napisanog i da sam donosi odluku da li da rec prizna ili ne,  osim ako naravno ne postoji neki nacin da proveri da li je rec koju je primio na razmatranje ista kao rec koju je igrac nasao za zadato vreme.

... promeniće se logika, tako da od sada stoji i prvobitno uneta reč i pored nje objašnjenje kada ocenjujem, pa onda više neće biti zabune. Hvala na detaljnoj analizi.

9 za
1 protiv
Supervizor
2011-04-07
???

A sta reci tek za cinjenicu da se u svakoj igri, po isteku vremena i po vidjenom resenju(pod uslovom da ne stisne "OK"), koriscenjem opcije "back" igra restartuje a na takmicaru je samo da upise resenja koja je vec video . . .

0 za
8 protiv
Micke
2011-04-07
???

Micke napisa...

A sta reci tek za cinjenicu da se u svakoj igri, po isteku vremena i po vidjenom resenju(pod uslovom da ne stisne "OK"), koriscenjem opcije "back" igra restartuje a na takmicaru je samo da upise resenja koja je vec video . . .

...Ne znam kako je kad nisi na listi, ali ako si na listi onda to ne moze...samo se dobije obavjestenje da je igra vec odigrana.

6 za
0 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2011-04-07
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0119 sec.

Copyright © 2024