NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

glupe igre

mislim da se ,narocito u spojnicama, pojavljuju glupa pitanja, tipa spoji marku parfema sa proizvodjacem, ili pevaci muzickih grupa i sl. Jako je uzak krug ljudi koji to znaju, i nema veze sa opstim znanjem i kulturom

13 za
6 protiv
zvonkorajkovic
2011-10-28
???

Svaka cast na primedbi, to sam i ja primetio

4 za
3 protiv
deja2391
2011-10-28
???

Кад ми падне да спојим певаљке и њихове хитове користим методу набадања и, понекад, убодем један пар. То стварно нема везе са образовањем и културом.

5 za
5 protiv
Matorac
2011-10-28
???

Zaista ima glupih spojnica, to i ja smatram. Ali ako već ne možete sprečavati druge da šalju takve pojmove (a ne možete), pristupite problemu kreativno - šaljite vi bolje. Tako ćete smanjiti verovatnoću pojavljivanja onih glupih. Eto, da li je do sada neko od vas koji ste se žalili učinio to?

(Izvini, Supervizore, što ti "uzimam hleb", ali osetio sam potrebu da dam konstruktivan predlog u vezi sa iznetim primedbama.)

11 za
1 protiv
Čika Paja
2011-10-28
???

Meni nije problem sta god da se pojavi, ali me iznervira kad se cesto ponavlja. Nekada imam osecaj kao da me testiraju za voditelja Evrovizije ili za prijem u klub ljubitelja Ratova zvezda ;)

4 za
5 protiv
Dejan Svjetlana Popović
2011-10-30
???

google je majka svih problema, mada nekad ni to nije dosta :)

 

ma super je, pa bas je super kad su pre bili teski parovi u TV slagalici, nauci se nesto novo i beskorisno :)

2 za
2 protiv
masxa
2011-10-30
???

moja pitanja su se pojavljivala, asocijacije mozda modifikovane, ali cini mi se da spojnice nisu

2 za
0 protiv
masxa
2011-10-30
???

slazem se ima glupih spojnica  pogotovo tih sa pevacima

6 za
1 protiv
ceca2
2011-10-30
???

ceca2 napisa...

slazem se ima glupih spojnica  pogotovo tih sa pevacima

Нису те спојнице глупе у правом смислу те речи, него изгледа као да су  намењене врло уском кругу специјалиста за ту област. Ми овде то углавном нисмо.

3 za
1 protiv
Matorac
2011-10-31
???

Nadam se da će vam se svideti asocijacije u novembru (odnosno u decembru za igrače koji nisu na listi) jer smo dosta unapredili softver koji nam pomaže da ih sastavljamo, pa više ne bi trebalo da bude povezivanja koja nemaju smisla niti ponavljanja starih (bar što se tiče konačnog rešenja).

7 za
0 protiv
Supervizor
2011-11-01
???

ima i glupih pitanja u ,,ko zna zna,,skoro pa nepismenih,mislim da su to i  drugi primetili.Zar ne moze  Supervizor da napravi selekciju i odbaci ona pitanja gde postoje cak i pravopisne greske?Dokle vise pitanja o ,,Ratovima zvezda,,sto je mnogo,mnogo je...

6 za
4 protiv
Spagana
2011-11-02
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0099 sec.

Copyright © 2024