NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Ранг листа

Занима ме да ли би могли да омогућите да се испод укупне ранг листе направи и своја листа само са људима које желим да видим у тој листи, нпр. ја се такмичим с двојицом колега на послу и желим да видим само њих у тој листи али бих исто тако волео да ми се приказује цела листа изнад, и мислим да је много лакше да се одради формирање своје листе на принципу кога хоћу у листи а не кога нећу, зато што чим се неко нови региструје он се одмах појављује а право да вам кажем мислим и да је лакше, са техничке стране, да водите евиденцију од 5-6 имена која хоћу да видим него 300 имена која нећу.

Могли би и да убаците листу по индивидуалним играма, то би било интересантно а мислим и да је датум од када неко игра потпуно небитан за ранг, ако хоћу то да видим отићи ћу на профил.

3 za
2 protiv
Младен Микић
2011-11-29
???

Младен Микић napisa...

направи и своја листа само са људима које желим да видим у тој листи

... igrači koji igraju za rang listu već imaju tu opciju i dobar deo njih je i koristi.

3 za
0 protiv
Supervizor
2011-11-30
???

Младен Микић napisa...

мислим да је много лакше да се одради формирање своје листе на принципу кога хоћу у листи а не кога нећу

... Kliknete na oznaku u zaglavlju i uključi se opcijda da svi budu izbačeni. I onda samo skinete oznaku onima koji ne treba da budu izbačeni.

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-11-30
???

Ма знам, и ја играм за листу, него вам кажем да вам је логика окренута али добро свако има свој поглед на ствари ;)

1 za
3 protiv
Младен Микић
2011-11-30
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0133 sec.

Copyright © 2024