NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

asocijacija od 02.11.2010

Rešenje asocijacije bilo je Arnold Švarceneger.Kompjuter-nije priznao nijedno drugo rešenje,npr.švarcenejger,pa čak ni ispravno pisanje glumčeva  imena-arnold schwarzenegger...što mislim-da-nije  fer...

4 za
5 protiv
Al Pashino
2010-11-03
???

Ako mislis da se covek zove svajceneger ne treba ni da prizna. A uz to ja sam tu asocijaciju imao danas a ne 2.11. 2010.(mada sam odigrao svoju igru pre nego sto sam video ovaj komentar), ali ima dosta takmicara kojima tek treba da dodje ova asocijacija ( danas sutra nebitno), pa nek ti se zahvale sto si im rekao konacno resenje, dobice sigurno preko 40 poena.  I posle kao nije moguce varanje za igrace na listi

7 za
0 protiv
klasicna budala
2010-11-04
???

Al Pashino napisa...

Rešenje asocijacije bilo je Arnold Švarceneger.Kompjuter-nije priznao nijedno drugo rešenje,npr.švarcenejger,pa čak ni ispravno pisanje glumčeva  imena-arnold schwarzenegger...što mislim-da-nije  fer...

... Sistem kaže da se sve ovo priznaje:

Arnold Švarceneger,Arnold Švarcineger,Arnold svarceneger,Arnold Svarcineger,švarceneger,švarcineger,svarceneger,svarcineger

slazem se da treba dodati i originalnu varijantu: arnold schwarzenegger.

A sad ono najbitnije: postoji opcija za ostavljanje primedbe nakon odigrane igre! Ovo posebno važi za igrače koji su na rang listi, jer oni ne dobijaju igre istim redosledom.

4 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-04
???

 

MladenMitrovic napisa...

Ako mislis da se covek zove svajceneger ne treba ni da prizna. A uz to ja sam tu asocijaciju imao danas a ne 2.11. 2010.(mada sam odigrao svoju igru pre nego sto sam video ovaj komentar), ali ima dosta takmicara kojima tek treba da dodje ova asocijacija ( danas sutra nebitno), pa nek ti se zahvale sto si im rekao konacno resenje, dobice sigurno preko 40 poena.  I posle kao nije moguce varanje za igrace na listi

...Namera uopšte nije bila omogućiti ovo što impliciraš u postu. Nigdje u svom postu nisam ni napisao svajceneger.Supervizor uostalom može  pobrisati ovu temu. Moja je  greška što nisam video mogućnost  primedbe  posle igre.Nigde nije rečeno da je  to konačno rešenje  to si sam rekao...a ni asocijacija sama po sebi nij bila teška.Na kraju mislim da ovde  postoje   merodavne  osobe  da konstatuju da je ova tema povreda pravila i da me  sankcionišu ukoliko sam zaslužio.

0 za
0 protiv
Al Pashino
2010-11-04
???

Al Pashino napisa...

Nigdje u svom postu nisam ni napisao svajceneger.Supervizor uostalom može  pobrisati ovu temu. Moja je  greška što nisam video mogućnost  primedbe  posle igre.Nigde nije rečeno da je  to konačno rešenje  to si sam rekao...a ni asocijacija sama po sebi nij bila teška.Na kraju mislim da ovde  postoje   merodavne  osobe  da konstatuju da je ova tema povreda pravila i da me sankcionišu ukoliko sam zaslužio.

... neko je već video, neki igrači su već dobili poene. Najbolje će biti da ostane i tema i asocijacija, pa neka svi iskoriste i gotovo.

5 za
0 protiv
Supervizor
2010-11-04
???

Navrase, Kalimistu jedan! Jesi li ti poslao danasnju asocijaciju?
Kako rece: "Znam da je            majka, ali ne mogu da se setim imena" ?
Ko god, da je hvala mu - 2 otvorena polja i 44 poena smiley.

p.s. Ko razume - shvatice

1 za
3 protiv
Meda
2010-11-13
???

Supervizor napisa....

... neko je već video, neki igrači su već dobili poene. Najbolje će biti da ostane i tema i asocijacija, pa neka svi iskoriste i gotovo.

...Dobra ideja,sad cim otvorim polje a nemam ideju - odmah kucam konacno Svarceneger,jednom ce upaliti...

Meda napisa...

Navrase, Kalimistu jedan! Jesi li ti poslao danasnju asocijaciju?
Kako rece: "Znam da je            majka, ali ne mogu da se setim imena" ?
Ko god, da je hvala mu - 2 otvorena polja i 44 poena smiley.

p.s. Ko razume - shvatice

...Malo je rastegljiv pojam "danasnja asocijacija" wink,ipak svakome drugacija sleduje...

2 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-11-13
???

Meda napisa...

Navrase, Kalimistu jedan! Jesi li ti poslao danasnju asocijaciju?
Kako rece: "Znam da je            majka, ali ne mogu da se setim imena" ?
Ko god, da je hvala mu - 2 otvorena polja i 44 poena smiley.

p.s. Ko razume - shvatice

...ne, neko je ocigledno gledao moje epizode na YT, pa je slao tu asocijaciju. I ja sam na njoj uzeo 44 lepa poena.

3 za
0 protiv
Kalimist
2010-11-13
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0161 sec.

Copyright © 2024