NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

mogućnost prepravke rezultata

Suština se krije u osvežavanju stranica u toku svake od igara. Tačno određeno vreme za osvežavanje... to vam ne mogu reći, to otkrijte sami! :)

3 za
6 protiv
JohnnyD
2010-12-24
???

JohnnyD napisa...

Suština se krije u osvežavanju stranica u toku svake od igara. Tačno određeno vreme za osvežavanje... to vam ne mogu reći, to otkrijte sami! :)

...Mozda moglo nekad, a i to je pitanje. Cini mi se da je negdje na forumu vec pricano o tome i 0 bodova je garantovano. Uostalom probajte na ranijim igrama, ako bas zelite.
A fora ti je druze prejaka.no
Samo oni sto su u vrhu liste nece to ni probavati a vjerovatno ih i neinteresuje.

5 za
2 protiv
Dvorska budala
2010-12-24
???

Sve jedno, meni je cilj da pokažem da postoji propust. A to garantovano radi. Meni u tabelu na kraju postavlja uvek bar 180 bodova ili više kada tako radim. Naravno da nije smisao igre u tome, ali je smisao da propust očigledno postoji. Nikada mi se nije desilo da mi upiše 0 bodova kada tako radim. Ako se to tebi tako dešava, to je zato što ne znaš kada je potrebno osvežiti stranicu. Usput to je gotovo nerešiv problem za one koji su napravili ovaj sajt, da onemoguće osvežavanje stranice i  prepravku rezultata.

2 za
4 protiv
JohnnyD
2010-12-24
???

Mislio sam da napisem svasta ali mi se neda, dosadni ste. Ako vam se ne svidja ajte igrajte miniclip pa njima pisite sta ne valja.

2 za
2 protiv
Dvorska budala
2010-12-24
???

JohnnyD napisa...

Sve jedno, meni je cilj da pokažem da postoji propust. A to garantovano radi. Meni u tabelu na kraju postavlja uvek bar 180 bodova ili više kada tako radim. Naravno da nije smisao igre u tome, ali je smisao da propust očigledno postoji. Nikada mi se nije desilo da mi upiše 0 bodova kada tako radim. Ako se to tebi tako dešava, to je zato što ne znaš kada je potrebno osvežiti stranicu. Usput to je gotovo nerešiv problem za one koji su napravili ovaj sajt, da onemoguće osvežavanje stranice i  prepravku rezultata.

... Johnny, da ne ponavljam ono što je već napisano na sajtu 100 puta, reći ću samo ovo:

Samo ti uplati 300 dinara za rang listu, pa kada ti se aktiviraju sve zaštite onda ćemo videti da li je nerešivo :)

3 za
1 protiv
Supervizor
2010-12-24
???

Recite mi koji je ključni motiv koji ste imali kada ste pravili ovu igricu? Da ona ostane posve čista i zanimljiva ili da zaradite što više para? Ako vam je bio motiv ovo prvo, onda ste trebali da postavite jednake sigurnosti da igrač ne može da lažira igru bez obzira da li je uplatio ili ne. Naravno očito je da je potrebno zaraditi što više para jer u suprotnom porukica nebi bila 300din+pdv, a taj "propust" sa poenima nebi namerno bio ostavljen. Dopuni mi račun sa  350din pa ću ti uplatiti, da konačno proverim te vaše zaštite. :)

1 za
8 protiv
JohnnyD
2010-12-24
???

JohnnyD napisa...

trebali da postavite jednake sigurnosti da igrač ne može da lažira igru bez obzira da li je uplatio ili ne.

... ako bi imali tim od 200 ljudi da pregleda i njihove igre to bi svakako bilo moguće. U početku je zaštita važila za sve igrače. Međutim, kada zaštite rade onda se razni problemi sa Internet konekcijom (što čudno ima jako velik broj igrača... ili bar tako tvrde) završavaju sa 0 poena u igri - jer kada se jednom započne igra, nema više ni Refresh ni Back niti ostale navigacije koja se očekuje od jednog web sajta. Ako se ne završi sve u jednom "cugu" i to za određeno vreme (jer i server računa vreme sa druge strane), onda ostaje nula i nema igranja ponovo.

Zaštita je radila za sve igrače jedno vreme, dok broj igrača nije toliko porastao da to više nije moglo da se isprati. Jednostavno, inbox je bio zasut sa stotinama primedbi svakog dana. Siguran sam da su mnoge bile i na mestu, dosta ljudi je na dial-up-u i dalje. Tada je odlučeno da zaštite važe samo za igrače na rang listi. Igrači koji nisu na rang listi mogu da igraju do mile volje, svakako niko drugi i ne vidi njihove poene osim njih samih. Zašto da frustriramo ljude koji samo žele da se zabave i odigraju par igara. Za igrača koji nije na rang listi niko ni neće znati da postoji i da igra, osim ako se javi na forumu. Prema tome, igrač na rang listi može da vara samo sebe, pa ako neko u tome uživa, neka mu.

Na kraju krajeva, igraj i ti i napravi 180 poena svaki dan ako ti to pričinjava zadovoljstvo. Nisi na rang listi, pa neće nikome da smeta.

9 za
0 protiv
Supervizor
2010-12-24
???

Ok, hvala na odgovoru. Sad su mi jasne mnoge stvari. Mislim da sam se mnogo pravio pametan, ali sam ispao papak. U svakom slučaju nisam bio zlonameran. Izvinjavam se što sam ti trošio vreme, vidim da si odgovorna osoba. Puno sreće u daljem radu i unapređivanju sajta!

11 za
0 protiv
JohnnyD
2010-12-24
???

aman,zasto nula za krajnje korektnu 12-icu za danas........pozzzz

0 za
2 protiv
aga-car
2010-12-24
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0109 sec.

Copyright © 2024