NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

PRIMJEDBA

U jednoj asocijaciji u stubcu je ponuđena Crna Gora a u rešenju PLEME. Želim i hoću da vas obavijestim da Crnogorci i Crna Gora nikada nisu bili pleme nego jedan ČASTAN I JUNAČKI NAROD.  Ovim puem vas takođe molim da ukoliko je moguće ne pravocirate našu zemlju i državljane ovakvim i sličnim konstatacijama.

 

S poštovanje,

dipl.phar. M.Radenović-Cetinje

1 za
34 protiv
Radenović Mirjana-mira
2011-01-15
???

odgovor, molim od vas

0 za
13 protiv
Radenović Mirjana-mira
2011-01-15
???

Crnogorski istoricar dr Gligor Stanojevic ima rad na temu Razvitak crnogorskog plemenskog drustva koji mozete naci na sajtu, crnogorskom, www.montenegrina.net  i koji razresava misteriju ove asocijacije (ne konstatacije, kako navodite). Crna Gora je imala plemena. Mnogi pripadnost svom plemenu i dalje osecaju i vrlo se ponose time, pa im se izvinjavam na proslom vremenu koji sam koristila u prethodnoj recenici.

Na ovaj nacin ste protestnu notu mogli i vikipediji da uputite, pa i tamo postoje clanici koji cak sadrze popis crnogorskih plemena.

Primetila bih i da ste uputili protest ili molbu, pa nije najjasnije kakav odgovor trazite.

Maja Dimitrijevic - Zemun

23 za
0 protiv
dandelion
2011-01-16
???

Radenović Mirjana-mira napisa...

U jednoj asocijaciji u stubcu je ponuđena Crna Gora a u rešenju PLEME. Želim i hoću da vas obavijestim da Crnogorci i Crna Gora nikada nisu bili pleme nego jedan ČASTAN I JUNAČKI NAROD.  Ovim puem vas takođe molim da ukoliko je moguće ne pravocirate našu zemlju i državljane ovakvim i sličnim konstatacijama.

 

S poštovanje,

dipl.phar. M.Radenović-Cetinje

Sta da ti kazem: 8 glasova protiv, 0 glasova za. Jednostavno si u manjini wink

3 za
3 protiv
Dakinsljam
2011-01-16
???

Radenović Mirjana-mira napisa...

U jednoj asocijaciji u stubcu je ponuđena Crna Gora a u rešenju PLEME. Želim i hoću da vas obavijestim da Crnogorci i Crna Gora nikada nisu bili pleme nego jedan ČASTAN I JUNAČKI NAROD.  Ovim puem vas takođe molim da ukoliko je moguće ne pravocirate našu zemlju i državljane ovakvim i sličnim konstatacijama.

 

S poštovanje,

dipl.phar. M.Radenović-Cetinje

Ni ja ne razumem šta znači reč stubac, pa bih vas molio da ne provocirate državljane Republike Srbije sa stranim rečima i izrazima. Ako igrate srpski kviz, onda se prilagodjavajte srpskom jeziku.

11 za
2 protiv
Rasim Veličanstveni
2011-01-16
???

Radenović Mirjana-mira napisa...

U jednoj asocijaciji u stubcu je ponuđena Crna Gora a u rešenju PLEME. Želim i hoću da vas obavijestim da Crnogorci i Crna Gora nikada nisu bili pleme nego jedan ČASTAN I JUNAČKI NAROD.

... pogrešno ste shvatili asocijaciju. Ne znam zašto, ali puno igrača misli da između pojma u koloni i rešenja mora da stoji znak jednakosti, a nije tako, pojam samo treba da asocira - igra se zove asocijacije.

Istorijski je poznata podela na plemena unutar crnogorskog NARODA, tako da je asocijacija potpuno ispravna. Naravno, onaj koji traži problem kao lako može naći u bilo čemu, pa i u ovako benignoj asocijaciji.

19 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-16
???

Mislim da asocijacija jednostavno nije dobra, bez obzira na pomenutog istoričara. Na riječ pleme se mnogo boljih asocijacija moglo pomenuti. 

 

poz iz BL

0 za
3 protiv
Maja Majic
2011-01-19
???

nije u vezi teme , ali gde mogu da prijavim gresku 

0 za
2 protiv
Milivoje Knezevic
2011-01-19
???

Maja Majic napisa...

Mislim da asocijacija jednostavno nije dobra, bez obzira na pomenutog istoričara. Na riječ pleme se mnogo boljih asocijacija moglo pomenuti. 

 

poz iz BL

...Slažem se Majo da se na riječ pleme moglo naći mnogo boljih asocijacija, ali ne vidim šta je uvredljivo i u ovoj. Ja sam iz plemena Bjelopavlića (srpsko pleme u Crnoj Gori) i ponosan sam na to. Pozdrav za BL.

7 za
1 protiv
ćetalj
2011-01-19
???

Ja sam iz plemena Sijuksa...

I ne mogu vise da sedim...

8 za
1 protiv
BikKojiStoji
2011-01-19
???

Radenović Mirjana-mira napisa...

U jednoj asocijaciji u stubcu je ponuđena Crna Gora a u rešenju PLEME. Želim i hoću da vas obavijestim da Crnogorci i Crna Gora nikada nisu bili pleme nego jedan ČASTAN I JUNAČKI NAROD.  Ovim puem vas takođe molim da ukoliko je moguće ne pravocirate našu zemlju i državljane ovakvim i sličnim konstatacijama.

 

S poštovanje,

dipl.phar. M.Radenović-Cetinje

...svaki narod je nastao od plemena!!!Crnogorci su nastali od staroslovenskog plemena.

1 za
0 protiv
Milan2000
2011-03-22
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0121 sec.

Copyright © 2024