NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Kukavice kukaju, vitezi se bore...

Pošto vidim da mi se poslednjih dana žestoko rabi korisničko ime od strane stoimenog druga Prke, pao sam u iskušenje da ga uputim na trenutni dnevni rang. Želeo je rat - dobio je priliku, izgubio, pa se sad služi sitnim pakostima, ne bi li privukao pažnju i osvojio nečije simpatije. Sada će verovatno požuriti do kioska da se dopuni sa 300 dinara i brže-bolje otvori nov nalog, kako bi popravio stanje na semaforu. Ali to je već njegov rat sa samim sobom, što i nije toliko loše, jer i ako u tom ratu izgubi, njegov alter ego je pobedio. Sve ovo mene ne može da povredi, ali nije u redu da pravi konstrukcije na račun nekakvog fantomskog, nepostojećeg dogovora medju igračima proverenog kvaliteta, jer treba da bude svestan da u borbi 1 na 1 sa bilo kim od njih ne bi imao ni promil šanse da pobedi. U mom prvom obraćanju ja sam, istini za volju, pomenuo odredjen broj takmičara, jer ih lično poznajem, ali to ne treba da bude njegova briga i opsesija.

Neka bude borba neprestana...

1 za
7 protiv
Makar Chudra
2011-01-17
???

Makar Chudra napisa...

Pošto vidim da mi se poslednjih dana žestoko rabi korisničko ime od strane stoimenog druga Prke, pao sam u iskušenje da ga uputim na trenutni dnevni rang. Želeo je rat - dobio je priliku, izgubio, pa se sad služi sitnim pakostima, ne bi li privukao pažnju i osvojio nečije simpatije. Sada će verovatno požuriti do kioska da se dopuni sa 300 dinara i brže-bolje otvori nov nalog, kako bi popravio stanje na semaforu. Ali to je već njegov rat sa samim sobom, što i nije toliko loše, jer i ako u tom ratu izgubi, njegov alter ego je pobedio. Sve ovo mene ne može da povredi, ali nije u redu da pravi konstrukcije na račun nekakvog fantomskog, nepostojećeg dogovora medju igračima proverenog kvaliteta, jer treba da bude svestan da u borbi 1 na 1 sa bilo kim od njih ne bi imao ni promil šanse da pobedi. U mom prvom obraćanju ja sam, istini za volju, pomenuo odredjen broj takmičara, jer ih lično poznajem, ali to ne treba da bude njegova briga i opsesija.

Neka bude borba neprestana...

..."Makar Čudra" - 1892, napisao Maksim Gorki, osim njega (da je živ), ne znam ko bi još mogao da autorizuje taj naziv dela. Možda grupa PROVERENIH SLAGARIČARA, koja se samo lično poznaje, ali ne prepisuju rešenja jedni od drugih, to ipak nije pošteno zar ne?

1 za
4 protiv
Prka
2011-01-18
???

Jedno je "Č", a sasvim drugo "Ch".

Toliko o tvom poimanju stvarnosti i tvojoj pismenosti. A što se tiče krađe imena, jedini plagijator si ti. To može da vidi svako ko klikne na ime autora posta.

Jadan si.

2 za
2 protiv
Makar Chudra
2011-01-18
???

Da da, to je onda nešto sasvim drugo, verovatno ime španskog sela! A jadna će da ti bude keva večeras kad joj pokažem svog veeeelikog Makar Chundruuuuuu

1 za
2 protiv
Prka
2011-01-18
???

Pošto vidim da si osim dobrog obrazovanja stekao i lepo vaspitanje, moje je da ti kažem još samo ovo: pošto mi plagiraš ime i zamenjuješ teze, budi dosledan pa ono što misliš da imaš pokaži svojoj kevi.

0 za
2 protiv
Makar Chudra
2011-01-18
???

Ajoj, pa meni tek sad nista nije jasno. Koja je čudra zla a koja dobra?!?! surprise

3 za
1 protiv
Dakinsljam
2011-01-18
???

Dakinsljam napisa...

Ajoj, pa meni tek sad nista nije jasno. Koja je čudra zla a koja dobra?!?! surprise

... a tek da nemaju različite slike... wink

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-01-18
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0123 sec.

Copyright © 2024