NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

cetvrtfinale slagalice

Ja sam do sada uvek branio one takmicare  koji se obrukaju u nekom kvizu od ovih sto ih odmah spopadnu, ali ko je sve u cetvrtfinalu ovog ciklusa slagalice .....  nema dalje....   Malopre odgledah emisiju i stvarno nema dalje.... Posebno mi se skocko svideo   

11 za
3 protiv
klasicna budala
2011-01-24
???

Имала је сва четири погођена, али уместо да их само пермутује, она гађа други знак. И то двапут.

8 za
0 protiv
Matorac
2011-01-25
???

klasicna budala napisa...

Ja sam do sada uvek branio one takmicare  koji se obrukaju u nekom kvizu od ovih sto ih odmah spopadnu, ali ko je sve u cetvrtfinalu ovog ciklusa slagalice .....  nema dalje....   Malopre odgledah emisiju i stvarno nema dalje.... Posebno mi se skocko svideo   

...je li, bato....koliko si ti pobeda imao u slagalici???

0 za
4 protiv
Milan Milanović
2016-02-02
???

Milan Milanović napisa...

klasicna budala napisa...

Ja sam do sada uvek branio one takmicare  koji se obrukaju u nekom kvizu od ovih sto ih odmah spopadnu, ali ko je sve u cetvrtfinalu ovog ciklusa slagalice .....  nema dalje....   Malopre odgledah emisiju i stvarno nema dalje.... Posebno mi se skocko svideo   

...je li, bato....koliko si ti pobeda imao u slagalici???

...Osvojio sam 79. ciklus, kad vec pitas. A ovaj gore moj komentar, je napisan 2011. godine (dve godine pre mog ucesca), i samim tim ne predstavlja naknadno mangupiranje, i  takodje se dakle ne  odnosi na aktuelni ciklus (ako je neko prevideo datum objave, pa nesto pomesao sa aktuelnim ucesnicima)

1 za
0 protiv
klasicna budala
2016-02-03
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0133 sec.

Copyright © 2024