NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

O čemu se sve može pisati na forumu?

Može o bilo čemu. Forum nije predviđen samo da teme u vezi kviza slagalica, već možete razgovarati o bilo kojoj temi od pravopisa i matematike do sporta, politike, i bilo koje druge teme koja Vam je u tom trenutku zanimljiva.

Iz tog razloga je na ovom forumu omogućeno posetiocima da sami formiraju kategorije, tj. svaka tema se označa proizvoljnim brojem kategorija.

Velik broj posetioca sajta bi trebalo da obezbedi da se za svaku temu nađu sagovornici.

2 za
1 protiv
Supervizor
2010-07-19
???

Kanda je forum zaživeo,sve je više odličnih učesnika,ja već ne mogu da pohvatam sve kvalitetne zadatke,komentare,primedbe,za svaku pohvalu...

4 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-08-19
???

Slagalica je super.Mislim da bi mozda bila i bolja kada bi mogli da napravite da u nekoj varijanti igramo i jedni protiv drugih on-line.Kada bi to bilo izvodljivo bili bi ste bolji i od prave tv slagalice.Razmislite malo na tu temu,a ja cu u svakom slucaju nastaviti da resavam zadatke kao i do sada jer nije sve u resavanju-moze i mnogo toga zanimljivog da se nauci.Pozdrav Tatjana.

2 za
0 protiv
Tatjana Arsic
2010-09-13
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0086 sec.

Copyright © 2024