NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Kada se ponovo sme ucestvovati?

Ucestvovao sam u 7. podciklusu superfinala i zauzeo 4. mesto. Nista mi nisu rekli, ali me interesuje kada i da li cu uopste ponovo smeti da se pojavim u Slagalici?

5 za
2 protiv
hzns
2011-03-02
???

hzns napisa...

Ucestvovao sam u 7. podciklusu superfinala i zauzeo 4. mesto. Nista mi nisu rekli, ali me interesuje kada i da li cu uopste ponovo smeti da se pojavim u Slagalici?

...eventualno u novom superfinalu, u redovmom ciklusu mislim da nema teorije, jer im je nova politika da dovode samo ljude koji ranije nisu ucestvovali u kvizu.

3 za
2 protiv
Kalimist
2011-03-02
???

Kalimist napisa...

hzns napisa...

Ucestvovao sam u 7. podciklusu superfinala i zauzeo 4. mesto. Nista mi nisu rekli, ali me interesuje kada i da li cu uopste ponovo smeti da se pojavim u Slagalici?

...eventualno u novom superfinalu, u redovmom ciklusu mislim da nema teorije, jer im je nova politika da dovode samo ljude koji ranije nisu ucestvovali u kvizu.

...pre nekoliko dana je bio takmicar koji je rekao da mu je to drugi put da ucestvuje

8 za
3 protiv
klasicna budala
2011-03-03
???

klasicna budala napisa...

...pre nekoliko dana je bio takmicar koji je rekao da mu je to drugi put da ucestvuje

...moram ti reći da me to čudi, jer sam jednom prilikom u razgovoru sa režiserom došao do informacija da ne puštaju ponovo ljude koji su već učestvovali, mora da je taj uspeo nekako da se promuva :)

4 za
2 protiv
Kalimist
2011-03-03
???

Kalimist napisa...

klasicna budala napisa...

...pre nekoliko dana je bio takmicar koji je rekao da mu je to drugi put da ucestvuje

...moram ti reći da me to čudi, jer sam jednom prilikom u razgovoru sa režiserom došao do informacija da ne puštaju ponovo ljude koji su već učestvovali, mora da je taj uspeo nekako da se promuva :)

... Taj decko je bio u ovom i u prethodnom ciklusu...

Ja sad kad sam bio na snimanju,  dosao covek iz Trstenika, nije se ni prijavio za slagalicu, samo dovezao suprugu koja se prijavila i pitao ih jer moze i on da ucestvuje i oni ga puste, toliko o njihovoj novoj politici.

6 za
2 protiv
dejan86
2011-03-04
???

Namerava li iko ovde da se ponovo prijavi za slagalicu, s obzirom da se priča da oni koji su ranije učestvovali ne mogu to ponovo učiniti ?

4 za
2 protiv
Paun93
2011-06-16
???

Stvarno, ima li smisla prijavljivati se ponovo, davno sam ucestvovao, pre par godina, ali i sam primecujem da se u zadnje vreme retko, skoro nikad ne pojavljuju stari takmicari u redovnim ciklusima ?

1 za
1 protiv
Terminator
2012-05-03
???

I ja se pitam vredi li se prijavljivati ako si već učestvovao...

Ja sam učestvovao pre 10 godina, sad redovno šaljem prijave (skoro dva meseca na svaka 2-3 dana).

Imam oprečne odgovore oko ponovnog učestvovanja, neki kažu da nema problema ako si učestvovao a nisi ostavio zapaženiji rezultat, drugi da bez obzira na to problem je da te opet pozovu (prednost imaju oni kojima je to prvo učešće), čak sam čuo odgovor da ne zovu one koji ne plaćaju tv pretplatu. A sad šta je istina zna samo tim tv slagalice.

Ja i dalje šaljem prijave, ništa me ne košta.

2 za
0 protiv
Bokan
2012-05-04
???

Stvarno, što jednom napokon ne stave zabranu za one koji su već učestvovali, ako već mora, nego voditeljke non-stop na kraju emisije govore takmičarima da se prijave ponovo ? Koješta...

2 za
0 protiv
Terminator
2012-05-05
???

Terminator napisa...

Stvarno, što jednom napokon ne stave zabranu za one koji su već učestvovali, ako već mora, nego voditeljke non-stop na kraju emisije govore takmičarima da se prijave ponovo ? Koješta...

...

U pravu ste. Na kraju emisije voditeljka gotovo uvek pita takmičara koji je ispao - "Da li ćete se ponovo prijaviti?" Međutim, od toga ne bude ništa - jer, redakcija "Slagalice" je pre nekoliko godina ustanovila pravilo da  takmičar može da učestvuje samo jednom. Da budem još precizniji, teoretski možete da učestvujete jedanput u redovnom ciklusu i jedanput u superfinalu.

Ako Vam je baš stalo da ponovo učestvujete u kvizu, u elektronskoj prijavi napišite da niste učestvovali! Naravno, uslov je da ste učestvovali pre više od 3 godine - koliko je dovoljno da zaborave Vašu fizionomiju.

Bokan napisa...

I ja se pitam vredi li se prijavljivati ako si već učestvovao...

Ja sam učestvovao pre 10 godina, sad redovno šaljem prijave (skoro dva meseca na svaka 2-3 dana).

Imam oprečne odgovore oko ponovnog učestvovanja, neki kažu da nema problema ako si učestvovao a nisi ostavio zapaženiji rezultat, drugi da bez obzira na to problem je da te opet pozovu (prednost imaju oni kojima je to prvo učešće), čak sam čuo odgovor da ne zovu one koji ne plaćaju tv pretplatu. A sad šta je istina zna samo tim tv slagalice.

Ja i dalje šaljem prijave, ništa me ne košta.

...

Takmičenje nema veze sa plaćanjem TV pretplate.

Kao što sam napomenuo, važi pravilo "jedan takmičar - jedno učešće".  Gde Vi grešite u prijavljivanju? Svojevremeno je reditelj "Slagalice" Živojin Čelić, inače veoma neprijatna osoba, saopštio nama takmičara sledeće "zanimljivosti":

- "Sve prijave koje dođu poštom (PTT), mi bacamo u kantu za smeće".

-"Kada vidim da se neko non-stop prijavljuje, ja sve njegove email-ove  obrišem - jer je taj što se prijavljuje dosadan!" 

Dakle, šaljite elektronske prijave s vremena na vreme, ali sa različitih email adresa. Možete da otvorite više "ad-hoc" naloga (email adresa) ili da zamolite više prijatelja da pošalju po jednu Vašu prijavu. Naravno, u prijavi obavezno napišite - "Nisam učestvovao u kvizu."

5 za
0 protiv
nocnik
2012-05-05
???

Prijaviću se i ja ponovo u relativno skorije vreme, mada sam skeptičan što se tiče ponovnog učestvovanja, ali ionako ništa ne gubim slanjem prijava...

1 za
1 protiv
Paun93
2012-06-17
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0106 sec.

Copyright © 2024