NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Pirotski tigar

u jednoj asocijacij je bilo:   

Bengalski
Beli
nzm ovo trece al pod 4. je bilo pirot.
Resenje je bilo tigar!!!!Kakve veze ima pirot sa tigrom?????????
 

2 za
9 protiv
Milan2000
2011-03-22
???

Fabrika guma Tigar je iz Pirota

8 za
1 protiv
Rasim Veličanstveni
2011-03-22
???

Rasim Veličanstveni napisa...

Fabrika guma Tigar je iz Pirota

...ok.nisam iz Srbije pa ne znam.hvala za informaciju:))))))))

5 za
3 protiv
Milan2000
2011-03-22
???

Iz Pirota je Tigar a iz Beograda Zmaj,kad su jedne godine sindikati razmenjivali radnike,i jedni i drugi su bili malkice zbunjeni,pa je tako nastao izraz Pritajeni tigar ,skriveni zmaj...Cak je po tome kasnije snimljen film...Valjda...
 

15 za
3 protiv
NeparniValjak
2011-03-22
???

NeparniValjak napisa...

Iz Pirota je Tigar a iz Beograda Zmaj,kad su jedne godine sindikati razmenjivali radnike,i jedni i drugi su bili malkice zbunjeni,pa je tako nastao izraz Pritajeni tigar ,skriveni zmaj...Cak je po tome kasnije snimljen film...Valjda...
 

...To je Kineski film, cisto sumnjam da ima veze sa Tigrom iz Pirota...

3 za
11 protiv
dejan86
2011-03-23
???

Čovek je samo bio duhovit...

9 za
1 protiv
Марко Екмеџић
2011-03-23
???

Марко Екмеџић napisa...

Čovek je samo bio duhovit...

...Briljantan nastup na Super Geniju,svaka cast Marko...

3 za
0 protiv
NeparniValjak
2011-03-24
???

Hvala :)

U petak ćete videti da u finalu nisam imao sreće sa izborom teme u drugoj igri, tako da ostajem ovaj put bez prilike da se borim za milion dinara :)

Inače, ovaj kviz mi je vrlo lepo iskustvo, i ubedljivo najopušteniji od svih koji se prikazuju.

1 za
0 protiv
Марко Екмеџић
2011-03-24
???

Marko, sad sam te "uhvatio na nišan" (ne zameri na izrazu, profesionalna deformacijasmiley). Potrudiću se da vidim šta si uradio, a mislim da ćeš jednog (lepog) dana i ti u istom kvizu videti mene (sve čekajući na novi serijal "Visokog napona" koji je, bez obzira na sve mane, na ovim našim prostorima još uvek najveći izazov za sve koji žele da provere svoje (ne)znanje).

1 za
0 protiv
Čika Paja
2011-03-24
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0152 sec.

Copyright © 2024