NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

asocijacija

U današnjoj asocijaciji nije mi priznato rešenje kolone B koja je glasila PRIVATNA  a ja sam pre toga socirao PRIVATNO. Smatram da sam oštećen za par poena jer je to praktično ista reč i u TV slagalici se UVEK prizna reč koja se razlikuje za jedno slovo a time sam bio uskraćen da pogodim konačno rešenje. Uz dužno poštovanje, ljubitelj slagalice Zečević Milan.

6 za
3 protiv
Milan Zečević
2011-05-13
???

Milan Zečević napisa...

U današnjoj asocijaciji nije mi priznato rešenje kolone B koja je glasila PRIVATNA  a ja sam pre toga socirao PRIVATNO. Smatram da sam oštećen za par poena jer je to praktično ista reč i u TV slagalici se UVEK prizna reč koja se razlikuje za jedno slovo a time sam bio uskraćen da pogodim konačno rešenje. Uz dužno poštovanje, ljubitelj slagalice Zečević Milan.

... u principu se priznaje, ali može da se desi da previdimo da omogućimo sve varijante. U konkretnom slučaju, sva 4 pojma su imenice ženskog roba, tako da je PRIVATNA, a PRIVATNO smo zaboravili. Neko nepisano pravilo je da probate reč koja može da stoji uz pojam u koloni (npr. privatna svojina).

Što se tiče poena, preporučujem da u budućnosti ostavite primedbu nakon odigrane igre (postoji opcija: prijavi problem sa igrom), kako bi mogli da Vam omogućimo da je odigrate ponovo.

4 za
1 protiv
Supervizor
2011-05-15
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0128 sec.

Copyright © 2024