NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

unapred hvala

danas u osocijacijama sam imao kao resenje kolone ASFALT dali je pravilno ASVALT ILI  ASFALT i zasto se nepriznaje kad se zna na sta sam mislio.  serem se ja na sve te foree

1 za
10 protiv
Željko Čeman
2011-05-31
???

Pravilno je asfalt (od francuske reči asphalte, bazirane na latinskim rečima asphalton, asphaltum, koje su pak izvedene iz grčkih reči ásphalton, ásphaltos (άσφαλτος)), a sa druge strane, ne pregleda nikome od nas neki konkretan čovek rešenja, već se naše rešenje automatski upoređuje sa onim koje računar ima u bazi podataka za tu asocijaciju.

A računar ipak ne može da zna na šta misliš smiley

5 za
0 protiv
Марко Екмеџић
2011-05-31
???

Željko Čeman napisa...

danas u osocijacijama sam imao kao resenje kolone ASFALT dali je pravilno ASVALT ILI  ASFALT i zasto se nepriznaje kad se zna na sta sam mislio.  serem se ja na sve te foree

... kao što Marko napisa, računar proverava da li odgovara nekom pojmu koji je unapred definisan. Jednostavno, nije mi palo na pamet da bi neko mogao da upiše ASVALT. No, i ovakve stvari se mogu priznati, nakon odigrane igre ima opcija "prijavi problem sa igrom" i onda napišete o čemu se radi, pa ćemo Vam dodelili poene ili omogućiti da igrate ponovo.

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-06-01
???

Pet igara poslednjeg dana maja mi se prikazuju u junskoj a ne u majskoj listi.

3 za
0 protiv
raborg
2011-06-01
???

raborg napisa...

Pet igara poslednjeg dana maja mi se prikazuju u junskoj a ne u majskoj listi.

...ispravljeno.

2 za
1 protiv
Supervizor
2011-06-01
???

Supervizor napisa...

raborg napisa...

Pet igara poslednjeg dana maja mi se prikazuju u junskoj a ne u majskoj listi.

...ispravljeno.

...Obrisano je sa junske ali nije vraceno u majsku.

1 za
1 protiv
raborg
2011-06-01
???

Марко Екмеџић napisa...

Pravilno je asfalt (od francuske reči asphalte, bazirane na latinskim rečima asphalton, asphaltum, koje su pak izvedene iz grčkih reči ásphalton, ásphaltos (άσφαλτος)), a sa druge strane, ne pregleda nikome od nas neki konkretan čovek rešenja, već se naše rešenje automatski upoređuje sa onim koje računar ima u bazi podataka za tu asocijaciju.

A računar ipak ne može da zna na šta misliš smiley

...

Marko koliko govoris stranih jezika i koje ako nije tajna  posto ssam video u ranijim postovima da citiras mnoge strane reci i u kojim si kvizovima ucestvovao ,ako jesi posto vidim da posedujes veliko znanje 

2 za
4 protiv
klinja
2011-06-01
???

Govorim tečno engleski i francuski, služim se pristojno nemačkim, snalazim se sa španskim i italijanskim, ali se uz to i sjajno služim Google-om (što je za asfalt bio ključno) smiley

3 za
3 protiv
Марко Екмеџић
2011-06-01
???

raborg napisa...

Supervizor napisa...

raborg napisa...

Pet igara poslednjeg dana maja mi se prikazuju u junskoj a ne u majskoj listi.

...ispravljeno.

...Obrisano je sa junske ali nije vraceno u majsku.

... Biće 4. juna kada se budu računala konačna lista za maj.

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-06-02
???

A što baš 4. juna???

1 za
5 protiv
.
2011-06-02
???

Stefan napisa...

A što baš 4. juna???

... jer su takva pravila. Moguće je igrati igre 3 dana unazad bez gubitka poena (ako je neko na putu i/ili nema pristup Internetu par dana) tako da se 3-ćeg u mesecu još uvek mogu igrati igre za 100% poena. 4. juna to više nije moguće i onda se obajvl

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-06-03
???

 

Supervizor napisa...

Stefan napisa...

A što baš 4. juna???

... jer su takva pravila. Moguće je igrati igre 3 dana unazad bez gubitka poena (ako je neko na putu i/ili nema pristup Internetu par dana) tako da se 3-ćeg u mesecu još uvek mogu igrati igre za 100% poena. 4. juna to više nije moguće i onda se obajvl

... To znači da se sutra objavljuje, zar ne?

1 za
2 protiv
.
2011-06-03
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0131 sec.

Copyright © 2024