NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Kviz "Drop the money" na TV Pink

 

 Prema najavi u listu "Blic" od 22.07. TV Pink počinje prikazivanje kviza sa navedenim imenom. Zanima me da li neko zna nešto više o ovom kviz- formatu?

3 za
0 protiv
dehar2
2011-07-23
???

U pitanju je jedan od najpopularnijih kviz - formata na svetu. Tim od dva igrača počinje igru sa nekoliko miliona dinara ( nisam siguran koliko , znam da je za stranu verziju u pitanju milion dolara ) u gotovini. Tim onda rizikuje i postavlja novac na neka vrata ( zamku ) kojih ima četiri, koliko ima i ponuđenih odgovora. Naravno, ta vrata označavaju odgovore i takmičari stavljaju pare na odgovor  za koji misle da je tačan. Stave li novac na pogrešan odgovor, gube tu sumu koju su uložili. Voditeljka ovog kviza će biti poznata glumica Nataša Ninković. Cilj - odgovoriti tačno na sva pitanja i otići sa početnom sumom.

2 za
3 protiv
Paun93
2011-07-23
???

 

    Ovo liči na kviz koji će početi da se prikazuje na HRT "Sve u 7"- nisam baš najsigurniji u tačnost navedenog naziva. Izgleda da bi to moglo biti zanimljivo...

2 za
0 protiv
dehar2
2011-07-23
???

Nisam primetio ovo na TV-u da li se uopšte emituje?

1 za
3 protiv
Fellow
2011-09-18
???

 

 Emituje se utorkom od 21:00- trebalo bi da prekosutra (20.09.) vidimo prvu takmičarsku emisiju.

5 za
0 protiv
dehar2
2011-09-18
???

Ko nije čitao moje komentare u vezi sa tim kvizom (doduše, pod temom "Prijavljivanje za kviz Visoki napon)", neka pročita mišljenje Nuredina Gebreselasija. Potpuno tačno po mom mišljenju. Doduše, svi smo mi različiti, pa će se nekima možda i svideti; ne branim.

6 za
1 protiv
Čika Paja
2011-09-18
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0127 sec.

Copyright © 2024