NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

asocijacija

Uz dužno poštovanje, ali odavno nisam odigrao besmisleniju asocijaciju nego danas. Pojmovi jastuk, vreme, udariti i obraz treba da me asociraju na Pečat! Verujem da 99% igrača danas nije rešilo asocijaciju... Poštovanje!

8 za
7 protiv
Milan Zečević
2011-07-27
???

A što obraz? Ajde, ovo ostalo je jasno. Inače nisam ni ja uspeo da je rešim.

4 za
2 protiv
baron-samedi
2011-07-27
???

baron-samedi napisa...

A što obraz? Ajde, ovo ostalo je jasno. Inače nisam ni ja uspeo da je rešim.

... četvrti pojam nije "obraz", nego "preduzeće".

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-07-28
???

E...to je vec u domenu stanciranih krugova. Naime, ako preuzmete datoteku sve je savrseno jasno.

7 za
1 protiv
Dvorska budala
2011-07-28
???

upravo sam i ja imao tu asocijaciju, i mislim da nije primerena...

4 za
4 protiv
Nebojsa Petkovic
2011-08-11
???

sjajna asocijacija danas - cholic, dino dvornik, karleusa i bolesnik daju konacno manijak. a asocijacije za karleusu - insomnija, pevacica, plasticna operacija i jos neka nebuloza.

10 za
0 protiv
vopikus
2011-10-25
???

vopikus napisa...

sjajna asocijacija danas - cholic, dino dvornik, karleusa i bolesnik daju konacno manijak. a asocijacije za karleusu - insomnija, pevacica, plasticna operacija i jos neka nebuloza.

...Imao sam je prekjuce, nisam uzeo vise od petnaestak poena.

9 za
1 protiv
raborg
2011-10-25
???

raborg napisa...

vopikus napisa...

sjajna asocijacija danas - cholic, dino dvornik, karleusa i bolesnik daju konacno manijak. a asocijacije za karleusu - insomnija, pevacica, plasticna operacija i jos neka nebuloza.

...Imao sam je prekjuce, nisam uzeo vise od petnaestak poena.

...ja sam otvorio 3 kolone, ali resenja nisam mogao da se setim, a i kako bih?! 

9 za
1 protiv
Dejan Svjetlana Popović
2011-10-30
???

"Koliko sela ima u opštini Kikinda?" ...... Eh, nakon ovog pitanja u igri KO ZNA, ZNA (na koje, naravno, nisam znala odgovoriti) pitam se koliko igrača Slagalice, koji kao i ja nisu rođeni niti žive u Kikindi ili njenoj okolici, u Vojvodini, čak ni u Srbiji, znaju odgovor na ovo pitanje.

13 za
0 protiv
lunali
2011-11-18
???

Ja sam prvi put u ovoj igri imala NULA poena danas!  A i pitanju jesu bila pomalo cudna...

4 za
0 protiv
Opettaja
2011-11-18
???

lunali napisa...

"Koliko sela ima u opštini Kikinda?" ...... Eh, nakon ovog pitanja u igri KO ZNA, ZNA (na koje, naravno, nisam znala odgovoriti) pitam se koliko igrača Slagalice, koji kao i ja nisu rođeni niti žive u Kikindi ili njenoj okolici, u Vojvodini, čak ni u Srbiji, znaju odgovor na ovo pitanje.

... ponuđeni odgovori su bili toliko različiti da onaj ko zna makar "odokativno" koliko je velika opština Kikinda može da pogodi. A veličina opština je već nešto što bi mogao da zna svako.

1 za
8 protiv
Supervizor
2011-11-19
???

Opettaja napisa...

Ja sam prvi put u ovoj igri imala NULA poena danas!  A i pitanju jesu bila pomalo cudna...

... obratite pažnju na datum za koji igrate. Ako je recimo u pitanju 1. april, onda pitanja mogu da budu baš čudna.

2 za
2 protiv
Supervizor
2011-11-19
???

 

sjajna asocijacija danas - cholic, dino dvornik, karleusa i bolesnik daju konacno manijak. a asocijacije za karleusu - insomnija, pevacica, plasticna operacija i jos neka nebuloza.

IMAO SAM JE SADA

2 za
0 protiv
Vladan Gačić
2011-11-23
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0141 sec.

Copyright © 2024