NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

različitost

Šta mislite da se igračima na rang listi daju uvek razlicite igre,igra koja se da jednom igraču da se nikada ne da drugom,mislim samo na igrače na rang list

0 za
5 protiv
jaleeee
2011-12-09
???

Компликовано је.

2 za
0 protiv
Matorac
2011-12-09
???

jaleeee napisa...

Šta mislite da se igračima na rang listi daju uvek razlicite igre,igra koja se da jednom igraču da se nikada ne da drugom,mislim samo na igrače na rang list

... Kada bi postojao neko ko može da smisli 500 i nešto igara svaki dan. bilo bi moguće.

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-09
???

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

Šta mislite da se igračima na rang listi daju uvek razlicite igre,igra koja se da jednom igraču da se nikada ne da drugom,mislim samo na igrače na rang list

... Kada bi postojao neko ko može da smisli 500 i nešto igara svaki dan. bilo bi moguće.

...mislim da administratori imaju veliki broj igara,a sigurno od nas igrača svakodnevno pristiže veliki broj pitanja,asocijacija i spojnica.

0 za
1 protiv
kewser
2011-12-09
???

kewser napisa...

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

Šta mislite da se igračima na rang listi daju uvek razlicite igre,igra koja se da jednom igraču da se nikada ne da drugom,mislim samo na igrače na rang list

... Kada bi postojao neko ko može da smisli 500 i nešto igara svaki dan. bilo bi moguće.

...mislim da administratori imaju veliki broj igara,a sigurno od nas igrača svakodnevno pristiže veliki broj pitanja,asocijacija i spojnica.

... recimo da je za ove 2 godine poslato toliko da bi imali za 2 dana (ako bi svaki igrač na listi dobijao različito). Naravno, sve to treba i pregledati.

3 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-09
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0153 sec.

Copyright © 2024