NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

koliko

Voleo bi da znam koliko u toku jednog dana,ili meseca igrači posalju,asocijacija,pitanja,spojnica?

1 za
1 protiv
kewser
2011-12-09
???

kewser napisa...

Voleo bi da znam koliko u toku jednog dana,ili meseca igrači posalju,asocijacija,pitanja,spojnica?

... hm, kvalitetnih ili ukupno? Ukupno bude u proseku oko 4.8 asocijacija, 3.5 pitanja i 3.8 spojnica dnevno. Bude dana kada je navala, a bude i po 2 nedelje da niko ništa ne pošalje.

Ovo i ne izgleda tako loše, ali dobar deo uopšte ne uđe u igru jer su nekompletne ili već ponavljaju nešto što je bilo. Po mojoj slobodnoj proceni 90% spojnica su na temu fudbala ili glavni gradovi država, 70% poslatih pitanja su u vezi sporta, a 99% asocijacija ne može da se pusti u igru, a da bar nešto ne mora da se promeni.

6 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-09
???

Supervizor napisa...

kewser napisa...

Voleo bi da znam koliko u toku jednog dana,ili meseca igrači posalju,asocijacija,pitanja,spojnica?

... hm, kvalitetnih ili ukupno? Ukupno bude u proseku oko 4.8 asocijacija, 3.5 pitanja i 3.8 spojnica dnevno. Bude dana kada je navala, a bude i po 2 nedelje da niko ništa ne pošalje.

Ovo i ne izgleda tako loše, ali dobar deo uopšte ne uđe u igru jer su nekompletne ili već ponavljaju nešto što je bilo. Po mojoj slobodnoj proceni 90% spojnica su na temu fudbala ili glavni gradovi država, 70% poslatih pitanja su u vezi sporta, a 99% asocijacija ne može da se pusti u igru, a da bar nešto ne mora da se promeni.

...dosta sam poslao asocijacija i pitanja,nadam se da bar neki od tih mogu da se puste u igru

2 za
0 protiv
jaleeee
2011-12-10
???

jaleeee napisa...

...dosta sam poslao asocijacija i pitanja,nadam se da bar neki od tih mogu da se puste u igru

... dobar deo se i pusti, ali nakon pregleda i eventualnog ispravljanja. Konkretno kod asocijacija su najčešći problem što se treba setiti svih varijacija i sinonima za reči, a i proveriti da li 4 pojma asociraju možda na još nešto sasvim drugo. Realno jedno 30% asocijacija se pušta u igru nakon pregleda i ispravki. Onih 99% što sam napisao znači da retko ima asocijacija da ne treba bar nešto da se promeni.

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-12-10
???

Sta mi se desava sa igrom Moj broj, bilo koji rezultat da izracunam, tacan ili ne pise NaN?

1 za
0 protiv
Jelena Radovic Djurovic
2011-12-11
???

Jelena Radovic Djurovic napisa...

Sta mi se desava sa igrom Moj broj, bilo koji rezultat da izracunam, tacan ili ne pise NaN?

E, i meni se upravo desilo

1 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-12-11
???

Jelena Radovic Djurovic napisa...

Sta mi se desava sa igrom Moj broj, bilo koji rezultat da izracunam, tacan ili ne pise NaN?

... koji browser?

NaN je skraćeno od "Not a number", tj. rezultat nije broj. Ovo se obično dešava ako se unutar formule nađu karakteri koji nisu numerički ili ako se deli sa nulom. onekad neki add-on za browser ili neki trojanac/spyware hoće da doda linkove i sličan sadržaj u polje pre slanja. U tom slučaju treba očistiti računar.

3 za
1 protiv
Supervizor
2011-12-11
???

I ja sam dosta, do sada ne videh ni jednu u igri. frown Zar su toliko lose?laugh

1 za
0 protiv
Opettaja
2011-12-13
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0160 sec.

Copyright © 2024