NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

sta znaci da mi u asocijaciji nedostaju slova?

u asocijaciji sastavila sam rec "prostor" i izaslo mi je obavestenje da nedostaju slova P, R i O. ???? ako nedostaju kako sam mogla da sastavim rec!?

0 za
0 protiv
zabica
2012-01-27
???

zabica napisa...

u asocijaciji sastavila sam rec "prostor" i izaslo mi je obavestenje da nedostaju slova P, R i O. ???? ako nedostaju kako sam mogla da sastavim rec!?

...kako u asocijaciji da sastaviš reč,valjda u slagalici

1 za
0 protiv
jaleeee
2012-01-27
???

Laspus, u pravu si, u slagalici. Ali opet nema smisla.....

0 za
0 protiv
zabica
2012-01-27
???

Mozda nisi imala ta slova ponudjena , ne znam...

0 za
0 protiv
Pavle Krstic
2012-01-27
???

resenje danasnje slagalice je akumulator.........ja napisao akomulator ali mi nisu priznali...

1 za
2 protiv
Fica92
2012-01-27
???

Fica92 napisa...

resenje danasnje slagalice je akumulator.........ja napisao akomulator ali mi nisu priznali...

...pa posle svake igre ako ti nešto nije jasno,možeš da prijaviš problem sa igrom

0 za
0 protiv
jaleeee
2012-01-27
???

Fica92 napisa...

resenje danasnje slagalice je akumulator.........ja napisao akomulator ali mi nisu priznali...

Bas me cudi!surprise

6 za
1 protiv
Rasim Veličanstveni
2012-01-28
???

Rasim Veličanstveni napisa...

Fica92 napisa...

resenje danasnje slagalice je akumulator.........ja napisao akomulator ali mi nisu priznali...

Bas me cudi!surprise

...treba priznati , asocijacije nisu igra iz poznavanja pravopisa nego logicko povezivanje pojmova

1 za
2 protiv
klasicna budala
2012-01-28
???

klasicna budala napisa...

...treba priznati , asocijacije nisu igra iz poznavanja pravopisa nego logicko povezivanje pojmova

... ja nemam nikakvu evidenciju da je napisao akomulator. Neki igrači namerno ovo zloupotrebljavaju pa izmišljaju kao da su napisali neku varijaciju sa pogrešnim slovom kako bi im naknadno bili priznati poeni. To sam primetio tako što je za neke asocijacije sistem (mojom greškom) priznavao i neke pogrešne reči, baš te koje su oni tvdrili da su kucali (a očigledno nisu, jer bi im bilo priznato).

Tako da: priznaje se ako je to loš izgovor u nekom delu naše zemlje ili ako je čudan način pisanja strane reči ili ako je množina/jednina i sl. Ali nešto što očigledno nije ispravna reč se ne priznaje.

4 za
0 protiv
Supervizor
2012-01-28
???

zabica napisa...

Laspus, u pravu si, u slagalici. Ali opet nema smisla.....

...Pa ako kucas sa tastature onda hoce da ti otkuca i slova koja ne bi trebalo,i meni se to desilo par puta,a ako stiskas misem na polje sa slovom onda nece.   :)

3 za
0 protiv
Dušan Atanacković
2012-01-28
???

Meni je stvarno glupo da tražim za sve i svašta ponavljanje igre. Jedino kad je stvano objektivan razlog. Ja sam imao slučaj da nisam mogao da promenim na language baru  na  latinicu ili ćirilicu u asocijacijama i zbog toga mi ime predsednika koje sam kucao engelskim alfabetom  nije prihvaćeno pa sam imao nula poena. To mi se nikad pre nije desilo. Nisam tražio ponavljanje. Ko će za sve tražiti ponavaljanje. Mislim da je besmisleno da se priznaje totalna nebuloza akomulator. Onda umesto lopta mogu da napišem lopata i da tražim da mi se prizna, tj. da ponavljam igru. Što se tiče uslova igre i pravičnosti (izuzimajući one koji varaju dupliranjem naloga-ako ih ima), ja mislim da je na visokom nivou.

4 za
0 protiv
Radomir-ue
2012-01-31
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0104 sec.

Copyright © 2024