NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

''Slagalica'' transfer

 

Od ponedeljka, 13. februara na Prvoj startuje nova emisija “Tačno 1″, a jedno od pojačanja voditeljske ekipe je Danijela Pantić.

“Veliko mi je zadovoljstvo da sarađujem sa timom Prve. Bilo je vreme za nove izazove i ovo je pravi trenutak i pravo mesto za to. Kviz “Slagalica” sam vodila na RTS-u skoro sedam godina i poželela sam nešto novo i drugačije. Ovaj kviz je veoma popularan, ali sigurna sam da će to biti i ‘Tačno 1′”, rekla je voditeljka za Mondo.

“Tačno 1″ emitovaće se radnim danima u 13 časova na Prvoj. Osim što će se informisati i zabaviti, gledaoci će biti nagrađeni, jer je jedan od segmenata emisije i nagradni kviz.

5 za
2 protiv
Terminator
2012-02-07
???

Ovo liči na Punkt 12, što ide na nemačkom RTL-u.

1 za
2 protiv
baron-samedi
2012-02-07
???

Alal im vera za termin....

4 za
1 protiv
dell boy
2012-02-07
???

A kad su već ranije počeli da "prepisuju" "Exclusiv" i "Explosiv" sa RTL, a evo sada i Punkt 12, kako se ne "sete" da "prepišu" i "Milioner"?

3 za
1 protiv
Čika Paja
2012-02-07
???

Placi brezo bijela,

i ja cu sa tobom,

otisla je Danijela,

nije rekla zbogom.

4 za
1 protiv
manjifiko
2012-02-13
???

Postovani,

imam pitanje vezano za info mejl sa Vase strane a koji sam dobio na svoju mejl adresu. Da li ce biti moguce igrati igrice posle 1. aprila?!? Nije mi sasvim jasna informacija. Unapred hvala smiley

0 za
1 protiv
Pikasso
2012-02-13
???

Pikasso napisa...

Postovani,

imam pitanje vezano za info mejl sa Vase strane a koji sam dobio na svoju mejl adresu. Da li ce biti moguce igrati igrice posle 1. aprila?!? Nije mi sasvim jasna informacija. Unapred hvala smiley

... Trenutno su na raspolaganju sve igre unazad do 26. jula 2009. godine. Od 1. aprila će moći da se igraju samo igre od 1. januara 2010. godine.

2 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-13
???

Veliko hvala supervizoru smiley

Srdacan pozdrav iz prelepe Subotice smileyyes

2 za
1 protiv
Pikasso
2012-02-13
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0169 sec.

Copyright © 2024