NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Slagalica na facebooku.

Od skoro, tj. ja sam bas malo pre otkrio, moguce je igrati i slagalicu 1 na 1 na facebooku.
 

30 za
5 protiv
srlee
2012-02-11
???

To je super ako može 1 na 1! Ko je napravio igricu, jel ljudi sa ovoga  sajta ili...?

17 za
4 protiv
Словић Славко
2012-02-11
???

Nisu je napravili ljudi sa ovog sajta, mada bi ovde bilo bolje napraviti slagalicu 1 na 1, bilo bi mnogo popularnije, a i zanimljivije, ali je i ova nova slagalica  dobra, ali postoje ograničenja broja igara dnevno i plaća se...

14 za
3 protiv
Paun93
2012-02-11
???

Moguce je odigrati besplatno jednu partiju dnevno ,kao i na ovom sajtu, ali je mnogo zanimljivije igrati protiv nekog jedina mana je mali fond reci u slagalici a i pokrali su veci deo asocijacija sa ovog sajta.

12 za
0 protiv
Gale Djordjevic
2012-02-11
???

Jel kompjuter daje 50 ''zlatnika'' dnevno, pa za to možeš odigarti jednu ili kako? Baš bezveze što se plaća, retko ko ne gleda profit u svemu... :(

15 za
3 protiv
Словић Славко
2012-02-11
???

Ja sam danas odigrao 5 partija besplatno (za te zlatnike) i kad sam hteo šestu izašlo je obaveštenje tipa - ispunili ste kvotu za danas, očekujemo vas sutra. Bilo bi sjajno da se to uradi kao Conquiztador, bez plaćanja, sa mogućnošću igranja neograničenog broja igara dnevno, s tim što bi se plaćalo samo za rang listu, ako već mora...

14 za
2 protiv
Paun93
2012-02-11
???

Sve pohvale onome ko je napravio ovu igru na FB, definitivno je otklonio neke od nedostataka koji se ovde javljaju .Sigurno je taj koji je  ovo napravio citao ovaj forum i uslisio predloge nas koji smo ukazivali na to da treba dati vreme posebno za svako pitanje a ne zajednicko vreme za celu igru. Na taj nacin onemoguceno je koriscenje gugla u igrama Ko zna zna i spojnicama. Nedostatak je mala baza recnika u igri slagalica kao i mogucnost igranja samo jedne igre dnevno kad se istrose tokeni. Trebalo bi dozvoliti da se igra vise partija dnevno sa prijateljima a ako vec treba da se placa, onda nek se placa za ulazak na rang listu kao i na ovom sajtu.

18 za
2 protiv
dejan86
2012-02-11
???

dejan86 napisa...

Sve pohvale onome ko je napravio ovu igru na FB, definitivno je otklonio neke od nedostataka koji se ovde javljaju .Sigurno je taj koji je  ovo napravio citao ovaj forum i uslisio predloge nas koji smo ukazivali na to da treba dati vreme posebno za svako pitanje a ne zajednicko vreme za celu igru. Na taj nacin onemoguceno je koriscenje gugla u igrama Ko zna zna i spojnicama. Nedostatak je mala baza recnika u igri slagalica kao i mogucnost igranja samo jedne igre dnevno kad se istrose tokeni. Trebalo bi dozvoliti da se igra vise partija dnevno sa prijateljima a ako vec treba da se placa, onda nek se placa za ulazak na rang listu kao i na ovom sajtu.

...najveci nedostatak je sto se ponavljaju pitanja kao i asocijacije a ne nemogucnost igranja bezbroj partija . kako mislite da neko moze da vam obezbedi uvek nova pitanja i zadatke ako igrate 100 puta na dan. prednost slagalice na ovom sajtu je sto su svaki dan nova pitanja. meni je bolje da odigram samo jednu dnevnu sa novim pitanjima nego da igram 10 puta na dan i da odgovaram na ista pitanja (tu ce da pobedi onaj koji je vec imao tu datu spojnicu ili asocijaciju pa zna odgovore). ova slagalica na fejsu ce se pretvoriti u konkvistadora gde ce za mesec dana sva pitanja biti vec poznata i vrteti se ukrug, a to vec nema smisla igrati

22 za
5 protiv
klasicna budala
2012-02-12
???

Imaješ jednu partiju dnevno, i dobiješ protivnika koji napusti igru u pola partije i posle igraš sam protiv sebe. smiley Najbolje je igrati protiv prijatelja, iako se ne igra za rejting.

18 za
3 protiv
Ljix
2012-02-12
???

Znate kako, u redu je sad ograniciti broj igara, posto baza podataka pitanja, spojnica i asocijacija jos nije  velika. Bilo bi lepo, kada bi i oni stavili mogucnost da igraci sami dopunjavaju bazu podataka, kao sto je ovde primer (eventualno, da padne neka saradnja izmedju ove nase "dve" slagalice :)) . Jos malo da se popularizuje, icice to sve svojim tokom.. ;)

6 za
5 protiv
srlee
2012-02-12
???

srlee napisa...

eventualno, da padne neka saradnja izmedju ove nase "dve" slagalice

... ne vidim poentu da istu igru koju ste ovde videli pre par meseci ponovo igrate tamo.

9 za
6 protiv
Supervizor
2012-02-12
???

ko kaze da na fejsbuk slagalici nema foruma, evo ga ovde

7 za
4 protiv
klasicna budala
2012-02-12
???

srlee napisa...

Tokom ovih par meseci koliko igram (nisam upisan na rang listu, igram slagalicu cisto iz razonode, kao i ostali), desavalo se da dobijem istu asocijaciju..

... ako se igra samo sa jednim nalogom, to je praktično nemoguće. Postoje neke asocijacije koje imaju isto rešenje, ali sa potpuno različitim kolonama. Postoje i neke asocijacije kod kojih su 4 rešenja kolone i konačno u stvari jedna kolona od neke druge. Ali dve identične ne bi smelo da su bile, jer ima provera u softveru da se to ne desi.

4 za
4 protiv
Supervizor
2012-02-12
???

Ne znam koja je baza podataka i da li se ponavljaju asocijacije, ali moj protivnik je otvorio A2 - lovac, i onda iz čista mira zviznuo konačan odgovor - miš... Toliko...

7 za
6 protiv
Rastislav Spevak
2012-02-13
???

 

Supervizor napisa...

srlee napisa...

eventualno, da padne neka saradnja izmedju ove nase "dve" slagalice

... ne vidim poentu da istu igru koju ste ovde videli pre par meseci ponovo igrate tamo.

... razlika je što tamo može da se pobedi, ali je ova slagalica daleko kvalitetnija, ako mogu tako da se izrazim. Npr. tamo sam imao protivnika kome su priznavali reči Bačka i Milano, dok meni nisu priznavali najnormalnoje reči prebrano i slično... Ali činjenica je da su masu stvari uzeli sa ovog sajta, još ima samo fali baza podataka sa rečima... :D

7 za
3 protiv
Словић Славко
2012-02-13
???

Словић Славко napisa...

 

Supervizor napisa...

srlee napisa...

eventualno, da padne neka saradnja izmedju ove nase "dve" slagalice

... ne vidim poentu da istu igru koju ste ovde videli pre par meseci ponovo igrate tamo.

... razlika je što tamo može da se pobedi, ali je ova slagalica daleko kvalitetnija, ako mogu tako da se izrazim. Npr. tamo sam imao protivnika kome su priznavali reči Bačka i Milano, dok meni nisu priznavali najnormalnoje reči prebrano i slično... Ali činjenica je da su masu stvari uzeli sa ovog sajta, još ima samo fali baza podataka sa rečima... :D

...Da nisi ti ucestvovao u pravoj slagalici prosle godine, kada si izgubio sa nekom malom razlikom u jednoj partiji? Kada se prijavljujes ponovo?

0 za
2 protiv
Terminator
2012-02-13
???

Словић Славко napisa...

Ali činjenica je da su masu stvari uzeli sa ovog sajta, još ima samo fali baza podataka sa rečima... :D

... to će malo teže da izvuku, jer nije javno dostupno wink

7 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-13
???

Rastislav Spevak napisa...

Ne znam koja je baza podataka i da li se ponavljaju asocijacije, ali moj protivnik je otvorio A2 - lovac, i onda iz čista mira zviznuo konačan odgovor - miš... Toliko...

... Mišolovac ? crying

To sigurno nisu uzeli sa ovog sajta... cheeky Verovatno je već ranije igrao tu asocijaciju pa je znao odgovor.

6 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-14
???

Što se više igra ona Slagalica sve je gluplja! Sve više vidim da su asocijacije užasne, a sad može maksimum 1 da se igra i moraš da plaćaš, doviđenja, obisao sam je, više je ne igram do daljnjeg, slagalica na ovom sajtu je jedina normalna, pored one prave naravno...

10 za
1 protiv
Словић Славко
2012-02-15
???

Posto predpostavljam da kreatori slagalice na facebook-u citaju ovaj forum (kad vec kradu 90% asocijacija sa ovog sajta)da bi bilo odlicno da mogu da se zarade tokeni tako sto igrac salje asocijacije ili pitanja i za to dobija nagradu, u suprotnom ce vrlo brzo izgubiti igrace !

6 za
2 protiv
Gale Djordjevic
2012-02-16
???

I mene nervira stro kaze Gale  to sa tokenima jbt ocu da igram  i pored toga to imam pravo da igram 5 puta na dan nemam dovoljno tokena pa dajte neku opciju  ako npr pozovem prijatelja i taj  pocne igrati  daj  uza poklon recimo 25 tokena  dva prijatelja i moci cu igrati dve partije ovako moram da cekam sutra da bih dobio 50 tokena  bzvz

3 za
3 protiv
zexking
2012-02-16
???

Posle par dana igranja one slagalice, smucila mi se... :| 
1.) Trebaju tokeni, sto zahteva naplatu od igraca. To je u redu, ali bilo bi lepo omoguciti da sa drugarima igrate za "dz", posto se vec ishodi ne racunaju u rang listu.

2.) Dosta reci ne priznaju, dok neke ludosti, ocas posla priznaju. Ljudi, pa culi ste valjda za promenu reci po padezima, majku mu! 

3.) Asocijacije. 2 puta mi se deslilo da do asocijacija pobedjujem protvnika za nekih 40, 50-ak bodova, dodju asocijacije, lik otvori jednu kolonu i odmah napise konacno... Yeah, right.. :|

Jedina pozitivna strana, igra 1 na 1, protiv prijatelja..

Ostajem pri ovoj slagalici do daljnjeg... Da ne duzim vise... :)

36 za
3 protiv
srlee
2012-02-16
???

Овај сајт је дефинитивно квалитетнији, питање је да ли ће конкуренција радити на квалитету, уколико буду подигли квалитет биће у предности. Надам се да ће наш домаћин овде успети да направи опцију међусобних дуела.

12 za
2 protiv
mjaguar
2012-02-18
???

ovaj sajt je  trenutno kvalitetniji za one ozbiljnije igrace (ozbiljnije u smislu da  znaju vise od prosecnog stanovnika srbije i da zahtevaju da se neke norme vezane za postenu borbu ispostuju), dok je slagalica na fejsu popularnija za onu drugu grupu igraca (neozbiljniji). e ta druga grupa nazalost cini 90 posto igraca (vecinom klinci na fejsu koji ni ne znaju kakve reci treba da se priznaju a kakve ne), a ona prva nazalost 10 posto, i to je razlog sto ce slagalica na fejsu da bude mnooooogo popularnija od ove i sto ce broj njenih igraca vrtoglavo da raste

Normalno nedostatak ovog sajta je borba 1 na 1, a prednost svaki dan nova pitanja (dakle nema ponavljanja kao tamo) i adekvatano priznavanje reci u prvoj igri.

E sad OGROMAN PROBLEM naseg supervizora (i ovog sajta) je taj sto slagalica sa fejsa moze vrlo lako da otklono svoj nedostatak (neadekvatan recnik i ponavljanje pitanja), dok ovaj sajt koliko vidimo ne moze da otklono svoj problem tj nemogucnost igre 1 na 1. pitanje je samo koliko su tvorci fejs slagalice zainteresovani da taj problem otklone. Ukoliko to ucine slagalica sa fejsa ce zadati konacan udarac ovoj slagalici koju vise nece biti svrhe igrati.

Ja licno bih vise voleo da se ovde pojavi mogucnost igre 1 na 1 pa da ne bude svrhe igrati onu drugu slagalicu. Ako se to desi siguran sam da bi se broj onih koji placaju barem desetostruko uvecao i da bi se lako placala i veca suma od ovih 300 din. za 6 meseci

dakle supervizore pozuri, ako oni prvi poboljsaju svoju slagalicu mozes da stavis katanac.

20 za
2 protiv
klasicna budala
2012-02-18
???

E sto se ove slagalice na fb-u tice,meni nece da je otovri. izadje obavestenje : "Nije moguce uspostavljanje sa Slagalica serverom. Molimo vas kontaktirajte lokalnog administratora". Moze li neko da mi poogne?:)

2 za
1 protiv
biki
2012-02-19
???

pomogne?:)

0 za
0 protiv
biki
2012-02-19
???

bikineca napisa...

E sto se ove slagalice na fb-u tice,meni nece da je otovri. izadje obavestenje : "Nije moguce uspostavljanje sa Slagalica serverom. Molimo vas kontaktirajte lokalnog administratora". Moze li neko da mi poogne?:)

...to je zato sto je server procenio da si los igrac i da postoji mogucnost da skoro nista neces znati pa ti ne dozvoljava pristup. jedino sto mozes je da jos vezbas na ovom sajtu i da vise citas, pa ce za te mozda pustiti za par meseci. desava se to mnogima

13 za
3 protiv
klasicna budala
2012-02-19
???

 

klasicna budala napisa...

ovaj sajt je  trenutno kvalitetniji za one ozbiljnije igrace (ozbiljnije u smislu da  znaju vise od prosecnog stanovnika srbije i da zahtevaju da se neke norme vezane za postenu borbu ispostuju), dok je slagalica na fejsu popularnija za onu drugu grupu igraca (neozbiljniji). e ta druga grupa nazalost cini 90 posto igraca (vecinom klinci na fejsu koji ni ne znaju kakve reci treba da se priznaju a kakve ne), a ona prva nazalost 10 posto, i to je razlog sto ce slagalica na fejsu da bude mnooooogo popularnija od ove i sto ce broj njenih igraca vrtoglavo da raste

Normalno nedostatak ovog sajta je borba 1 na 1, a prednost svaki dan nova pitanja (dakle nema ponavljanja kao tamo) i adekvatano priznavanje reci u prvoj igri.

E sad OGROMAN PROBLEM naseg supervizora (i ovog sajta) je taj sto slagalica sa fejsa moze vrlo lako da otklono svoj nedostatak (neadekvatan recnik i ponavljanje pitanja), dok ovaj sajt koliko vidimo ne moze da otklono svoj problem tj nemogucnost igre 1 na 1. pitanje je samo koliko su tvorci fejs slagalice zainteresovani da taj problem otklone. Ukoliko to ucine slagalica sa fejsa ce zadati konacan udarac ovoj slagalici koju vise nece biti svrhe igrati.

Ja licno bih vise voleo da se ovde pojavi mogucnost igre 1 na 1 pa da ne bude svrhe igrati onu drugu slagalicu. Ako se to desi siguran sam da bi se broj onih koji placaju barem desetostruko uvecao i da bi se lako placala i veca suma od ovih 300 din. za 6 meseci

dakle supervizore pozuri, ako oni prvi poboljsaju svoju slagalicu mozes da stavis katanac.

...yes

7 za
2 protiv
istok
2012-02-19
???

Paun93 napisa...

Ja sam danas odigrao 5 partija besplatno (za te zlatnike) i kad sam hteo šestu izašlo je obaveštenje tipa - ispunili ste kvotu za danas, očekujemo vas sutra. Bilo bi sjajno da se to uradi kao Conquiztador, bez plaćanja, sa mogućnošću igranja neograničenog broja igara dnevno, s tim što bi se plaćalo samo za rang listu, ako već mora...

...mislim da bi imali mnogo vise igraca kada bi bilo besplatno i neograniceno i samim tim bi mogli da nadju sponzora nekog,ovako retko ko ce to da igra,tj placa

3 za
4 protiv
Igor Vasic
2012-02-19
???

A moglo bi da se napravi kup takmicenje Slagalica na ovom sajtu, npr. prijavi se 32 takmicara i omoguci se igra kao na conquiztador-u kad se igraju oni mini-kupovi. U prvoj i drugoj rundi igra se na dve dobijene, polufinale na 3 a finale na 4 dobijene partije. I da tako igramo jedni protiv drugih i bilo bi sigurno bolje nego na fb-u.

20 za
2 protiv
Zare1054
2012-02-19
???

Predlog mali... Hajde da napravimo online peticiju, potpise nas par hiljada (nadam se da nisam previse optimistican :D) i predamo je supervizoru da se kreira mogucnost igre 1 na 1.
Dajte ljudi, mnogo ste bolji. 

Malo popravke grafickog interfejsa, mada nije potrebno, ja licno mislim da je ovako bolje, ali budite u koraku sto se tice dizajna.  Em ce to da spreci varanja igraca, i poveca uzitak, kao u pravoj slagalici. Nadam se da cete razmotriti.. 

Power to the people! Hocemo igru 1 na 1! :D

6 za
4 protiv
srlee
2012-02-20
???

Na rang listi sam,uplatila sam. Ali na fb-u jos uvek nece da mi otori slagalicu.Ne razumem?

1 za
2 protiv
Bilja
2012-02-23
???

Biljana Nikolic napisa...

Na rang listi sam,uplatila sam. Ali na fb-u jos uvek nece da mi otori slagalicu.Ne razumem?

... rang lista Važi samo za ovaj sajt.

2 za
0 protiv
Supervizor
2012-02-23
???

A kako da pokrenem apikaciju na fejsu?

0 za
1 protiv
Bilja
2012-02-23
???

Biljana Nikolic napisa...

A kako da pokrenem apikaciju na fejsu?

... stvarno ne znam. Ovaj sajt nema nikakve veze sa tom igrom na fejsu. Koliko znam, to su pravili neki momci iz Valjeva, evo Vam njihov broj pa ih pitajte: 014/248-152.

3 za
0 protiv
Supervizor
2012-02-23
???

Ovaj sajt je mnogo kvalitetniji ali je ipak dosta zanimljivije igrati 1 na 1,kod njih mi se ne svidja dosta stvari:tokene oduzimaju za svaku igru kao i za odbijanje takmicara medju kojima ima dosta djece a za pobjedu se ne dobija nijedan token,cijena tokena je prevelika a i kad kupis te tokene trebas ih iskucati da bi nasao prosjecnog takmicara,tako da ako neko zeli biti bolje rangiran mora svakodnevno kupovati tokene(sto naravno organizatorima odgovara),dobra je stvar sto su dokazali da se moze igrati 1 na 1 tako da se nadam da ce i nas Supervizor napraviti nesto slicno ali mnogo ozbiljnije i kvalitetnije i to bez tokena ali sa nekom mjesecnom uplatom ili polugodisnjom.

7 za
0 protiv
Donald
2012-02-23
???

Zahvaljujem se Supervizoru na korisnim informacijama. smiley

2 za
0 protiv
Bilja
2012-02-23
???

Dalibor Tesic napisa...

Ovaj sajt je mnogo kvalitetniji ali je ipak dosta zanimljivije igrati 1 na 1,kod njih mi se ne svidja dosta stvari:tokene oduzimaju za svaku igru kao i za odbijanje takmicara medju kojima ima dosta djece a za pobjedu se ne dobija nijedan token,cijena tokena je prevelika a i kad kupis te tokene trebas ih iskucati da bi nasao prosjecnog takmicara,tako da ako neko zeli biti bolje rangiran mora svakodnevno kupovati tokene(sto naravno organizatorima odgovara),dobra je stvar sto su dokazali da se moze igrati 1 na 1 tako da se nadam da ce i nas Supervizor napraviti nesto slicno ali mnogo ozbiljnije i kvalitetnije i to bez tokena ali sa nekom mjesecnom uplatom ili polugodisnjom.

...yes

0 za
0 protiv
istok
2012-02-23
???

klasicna budala napisa...

vrlo lako da otklono svoj nedostatak (neadekvatan recnik i ponavljanje pitanja),

... baš me zanima kako će da "lako" naprave adekvatan rečnik. Pričamo ovde od 300.000 i više reči. Da neće možda da krenu kao Vuk Karadžić da obilaze zemlju i zapisuju?

4 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-27
???

klasicna budala napisa...

fejsa moze vrlo lako da otklono svoj nedostatak (neadekvatan recnik i ponavljanje pitanja)

... a i za ponavljanje pitanja vidim kako rešavaju, tako što kradu sve sa ovog sajta. Zar nikom nije čudno što su im je formati spojnica i KZZ isti kao ovde? Pa da nije isto ne bi mogli da prepisuju.

Baš me zanima šta bi jadni radili da nema ovog sajta, morali bi sami nešto i da urade, a ne samo da kradu proizvode tuđeg rada. Mene bi bilo sramota da radim to što oni rade.

6 za
3 protiv
Supervizor
2012-02-27
???

Upravo to ( uzimanje sadržaja sa ovog sajta ) bi moralo da bude podstrek ljudima sa ovog sajta da se i ovde napravi slagalica 1 na 1, jer ljude, nažalost, neće zanimati ko je uzeo sadržaj od koga, već ponuda nečeg novog. Ova slagalica ovde je bolja od facebook slagalice, i samo joj još fali uvođenje   kvalitetne igre 1 na 1, po mogućstvu besplatno, da bi "eliminisala" fb slagalicu i izbacila je iz konkurencije.

7 za
0 protiv
Paun93
2012-02-27
???

Neka moja zapažanja o slagalici na facebook-u:

1.U slagalici na facebook-u mi se ne sviđa to što ima puno loših takmičara, a ja ako odustanem gubim 5 tokena. Često se dešava da taj isti takmičar odustane posle prve igre (ili u toku igre) i onda dalje sam privodim igru kraju.

2. Na listi može biti bolje plasiran  i lošiji takmičar o nekog drugog takmičara ako kupuje više tokena od njega

3. Pitanja se često ponavljaju i dobrim delom su ista kao na ovoj našoj Slagalici

4. Neki takmičari su se žalili da je za ulazak na listu na ovoj našoj Slagalici mnogo 300 dinara. Koliko košta igra na facebook-u?

5. Pitanja u našoj Slagalici su teža (posebno slgalica i moj broj) i zahtevaju više "angažmana"

6. Ne priznaju se očigledne reči u igri slova

Jedina prednost igre na facebook-u je igra 1 na 1. Supervizor treba da razmotri da li postoji mogućnost da se to uvede i na ovoj našoj Slagalici (ja sam spreman da platim i veću cenu za ulazak na listu da bi se realizovala ta varijanta igre).

Ja ću svakako igrati ovu  našu Slagalicu, ali će sigurno jedan deo takmičara preći na facebook slagalicu zbog igre 1-1.

Još jedan argument za realizaciju igre 1-1: onda ću u igri 1-1 imati priliku da vidim ko je od mene stvarno bolji i da mu čestitam (neće mu tu pomoći dupli nalozi).

2 za
1 protiv
Radomir-ue
2012-04-02
???

Poštovani supervizore, danas sam imao reč OBRATNICI  koju mi sistem nije prihvatio. U trenutku kad sam počeo da pišem objašnjenje pukla mi je veza tako da sam ostao bez bodova!  Inače su obratnici dve paralele  na 23 stepeni severno i jušno od ekvatora, poznati i kao rakova i jarčeva obratnica.  pozzz jagodinsky

2 za
2 protiv
jagodinsky
2012-04-22
???

FB slagalicu vredi igrati jedino protiv prijatelja. I to samo dok ovde ne krene igra 1 na 1. Pošteni igrači su tamo praktično u manjini pa je i šansa da igraš protiv njih mala. Letimičan pogled na rang listu je dovoljan da se vidi ko je varalica a ko pravi igrač. Kao što sam već pominjao (forum 1 na 1), igrao sam protiv Ali Rize, Biksenta Lizarazua, Djokice Tvrdog, Smrde Mudića. Gubio sam partije gde sam pred asocijacije imao 40, pa i 50 poena više. A posle partije sa Balkanboy Balkanom (ili nekog sa sličnim imenom) rešio sam da ne igram više. Dečko (devojka, čovek ili ko god) je otvorio a1-kilt, pogodio kolonu-Škotska (ok, realno skroz) i onda konačno Arčibald Kronin. Na moje smejanje je odgovorio da nije on kriv što ne obnavljaju asocijacije. Uzgred je priznao da igra 40-50 !!!!! partija dnevno, kao svi sa vrha liste. Pa kako i da obnove, kad ti za desetak dana odigraš sve postojeće asocijacije. A u ko zna zna se proslavio sa cirka 3 poena. Ne zna u koju godinu je Orvel smestio svoju antiutopističku farmu, ko je glumio "Žutu" u istoimenom filmu, čime se bavi Ivana Španović i još par (lakih) pitanja. I samo se nerviram zbog takvih.

6 za
0 protiv
Bokan
2012-06-12
???

ODRACU TE.MILICA.

0 za
0 protiv
munza
2012-06-18
???

U igri asocijacije konacno resenje je bilo Ivan Ivanovic, a u jednoj od kolona je resenje TV Prva, to me je zbunilo, jer Ivan vise ne vodi program na Prvoj TV, odavno je presao u NovaTV.

0 za
0 protiv
Zorica Tokić
2023-01-28
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0142 sec.

Copyright © 2024