NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Slanje igara

Jeli se povećalo slanje igara od strane igara,i da li se povećao kvalitet igara od pošaljilaca.Da li postoji još ispravka asocijacija od strane igrača,nisam odavno na rang listi pa i ne znam a i bilo mi je zabranjeno pregledanje,zbog velikog broja pregledanih.Stvarno bi zamolio supervizora da odgovori.

2 za
2 protiv
jaleeee
2013-06-05
???

Slanje igara se smanjilo, ali imamo osobu kojoj je jedini posao da pregleda asocijacije, spojnice i pitanja pre puštanja u igru, kao i primedbe koje šalju igrači. Zbog ovoga više nije potrebno da igrači pregledaju asocijacije. Naravno, ima nekih 100-tinak asocijacija koje su pregledane ranije, pa ako dobijete neke od tih lošijeg kvaliteta, nemojte se ljutiti.

6 za
0 protiv
Supervizor
2013-06-06
???

Supervizor napisa...

Slanje igara se smanjilo, ali imamo osobu kojoj je jedini posao da pregleda asocijacije, spojnice i pitanja pre puštanja u igru, kao i primedbe koje šalju igrači. Zbog ovoga više nije potrebno da igrači pregledaju asocijacije. Naravno, ima nekih 100-tinak asocijacija koje su pregledane ranije, pa ako dobijete neke od tih lošijeg kvaliteta, nemojte se ljutiti.

...Ja sam sada malo aktivniji sa slanjem asocijacija i trudim se da mi budu što kvalitenije,mislim  da jesu:)

2 za
3 protiv
jaleeee
2013-06-07
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0154 sec.

Copyright © 2024