NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

manjak igraca

Nemogu verovati da nas se samo 162 nadmece strasno!!!!!!!!! nije im interesantno kad odustaju? a kladim se da gledaju na rts-u svaki dan i pametuju kako su oni u studiu glupi i smotani...

1 za
1 protiv
1zombie2
2014-03-04
???

Nadmece se 162,zato sto je ova igra izgubila svaki smisao.Zato sto supervizor nece da uvede igri 1 na 1 a vako pojedinci otvore po 10 profila igraju pravo na 1 profilu a na ostalim prepisuju igre.

2 za
0 protiv
jaleeee
2014-03-04
???

jaleeee napisa...

Nadmece se 162,zato sto je ova igra izgubila svaki smisao.Zato sto supervizor nece da uvede igri 1 na 1 a vako pojedinci otvore po 10 profila igraju pravo na 1 profilu a na ostalim prepisuju igre.

... ne vidim kako bi igra 1-na-1 išta rešila. Pogledajte slagalicu na FB i gomilu prevaranata koji vode na svim rang listama. Ista priča, čak i gore nego ovde.

3 za
1 protiv
Supervizor
2014-03-04
???

Ne bi rešila ali bi dovela mnoge igrače. Mnogo više ljudi bi igralo.

Ja sam ranije svakodnevno bio prisutan, čak sam i gomilu pitanja i asocijacija slao. Svakog dana se u proseku nalazilo po neko moje pitanje u igri ko zna zna. I to su bila veoma kvalitetna pitanja iz svih oblasti.

Čak možda i ne bi bio problem što nema igre 1 na 1 da supervizor to nije obećavao. Od tog obećanja je prošlo dve godine. Kao u "Maratoncima". Te u junu, pa u oktobru, novembru, na proleće... I na kraju jedno veliko ništa.

Interesantnije mi je da ponekad odigram protiv prijatelja na fb-u ili  protiv drugih igrača. Ako vidim da je lažni profil (bar po imenu i slici) onda odustanem od partije. I tamo sam napravio pauzu ali ipak redovnije igram nego ovde.

Jedini plus ove slagalice u odnosu na fb slagalicu je sama igra slagalica, odnosno fond reči. Mada se i taj plus sve više topi.

Pozdrav.

2 za
0 protiv
Bokan
2014-03-04
???

Supervizor napisa...

jaleeee napisa...

Nadmece se 162,zato sto je ova igra izgubila svaki smisao.Zato sto supervizor nece da uvede igri 1 na 1 a vako pojedinci otvore po 10 profila igraju pravo na 1 profilu a na ostalim prepisuju igre.

... ne vidim kako bi igra 1-na-1 išta rešila. Pogledajte slagalicu na FB i gomilu prevaranata koji vode na svim rang listama. Ista priča, čak i gore nego ovde.

...Ne moze nikako biti gore,onaj ko hoce da uradi nesto on nadje nacin,onaj ko nece on trazi opravdanja.Nikako ne moze biti vece varanje na facebooku nego ovde,to vas je neko slagao,ne kazem da ga nema ali ko ovde nije.A cuo sam da administratori sa facebooka uspeju da pronadju prevarante.Pogledajte samo koliko je aktivnih,dobrih igraca bilo pre,a sada ih nema,na prime,Istok Dam Dam,jedan bracni par al ne mogu sada da im se setim imena,Ljix kao i mnogi drugi.

2 za
2 protiv
jaleeee
2014-03-04
???

Овде играм без учешћа на табели јер не видим смисао у томе. Проблем су ми лоша питања, често неписмена или нетачна. Раније сам пријављивао те грешке али недавно ми је поново дошло једно од тих питања што значи да их дуго нико није исправио.

Мени баш одговара да овде одиграм без тензије које има у игри на 1 на 1. Не бих то мењао.

Варалице није могуће спречити, админ је то већ раније објаснио. Морамо или да се помиримо са тим или престанемо да играмо.

На ФБ сам раније био редован а сада ретко одиграм понеку партију. По мом искуству, скоро сви са највећим рангом вишим од 20 су варалице и одбијам игру са њима.

Проблем је што на ФБ што виши ранг играч има то чешће добија за противнике варалице. До 15.  ранга још некако али изнад тога постане неиздрживо.

Зато ми баш прија да једном дневно дођем овде и одиграм партију. :)

Још када би се поправио квалитет питања и проредиле грешке...

6 za
1 protiv
Dane Dan
2014-03-06
???

Dane Dan napisa...

Овде играм без учешћа на табели јер не видим смисао у томе. Проблем су ми лоша питања, често неписмена или нетачна. Раније сам пријављивао те грешке али недавно ми је поново дошло једно од тих питања што значи да их дуго нико није исправио.

Мени баш одговара да овде одиграм без тензије које има у игри на 1 на 1. Не бих то мењао.

Варалице није могуће спречити, админ је то већ раније објаснио. Морамо или да се помиримо са тим или престанемо да играмо.

На ФБ сам раније био редован а сада ретко одиграм понеку партију. По мом искуству, скоро сви са највећим рангом вишим од 20 су варалице и одбијам игру са њима.

Проблем је што на ФБ што виши ранг играч има то чешће добија за противнике варалице. До 15.  ранга још некако али изнад тога постане неиздрживо.

Зато ми баш прија да једном дневно дођем овде и одиграм партију. :)

Још када би се поправио квалитет питања и проредиле грешке...

...veliki lajk

1 za
0 protiv
klasicna budala
2014-03-07
???

Слажем се са свима у наводима. На Фб сам престао пре годину дана да играм јер је страшно шта се ради. Не кажем да овде тога нема али ипак је опуштеније и моралније или сам у заблуди... ко ће га знати.

Међутим оно што ме овде изује из ципела је глупост типа- игра спојнице, победници Великог брата и сезоне кад су победили ?!!!!!!!!!!!!!!!

Па ја ову игру играм да не бих гледао те идиотлуке и искрено се надам да је велика већина људи овде присутних нашла азил у слагалици од велике браће, фарми и осталих ријалитија који убише и ово мало мозга у глави.

Извините ако сам смарао али ово је морало изићи из мене. 

Велики поздрав Вама упорнима!!!

11 za
1 protiv
Boris Listeš
2014-03-07
???

Boris Listeš napisa...

Међутим оно што ме овде изује из ципела је глупост типа- игра спојнице, победници Великог брата и сезоне кад су победили ?!!!!!!!!!!!!!!!

... Koliko se sećam, u pitanju je igra za 1. april.

2 za
3 protiv
Supervizor
2014-03-09
???

Dane Dan napisa...

Овде играм без учешћа на табели јер не видим смисао у томе. Проблем су ми лоша питања, често неписмена или нетачна. Раније сам пријављивао те грешке али недавно ми је поново дошло једно од тих питања што значи да их дуго нико није исправио.

Мени баш одговара да овде одиграм без тензије које има у игри на 1 на 1. Не бих то мењао.

Варалице није могуће спречити, админ је то већ раније објаснио. Морамо или да се помиримо са тим или престанемо да играмо.

На ФБ сам раније био редован а сада ретко одиграм понеку партију. По мом искуству, скоро сви са највећим рангом вишим од 20 су варалице и одбијам игру са њима.

Проблем је што на ФБ што виши ранг играч има то чешће добија за противнике варалице. До 15.  ранга још некако али изнад тога постане неиздрживо.

Зато ми баш прија да једном дневно дођем овде и одиграм партију. :)

Још када би се поправио квалитет питања и проредиле грешке...

Gotovo da se stopostotno slazem sa tobom osim u jednom da su skoro svi na fejs slagalici sa rejtingom preko 2000 varalice,naprotiv,najveci rang igraci su najmanje varalice,to znam ja jer sam uvijek imao rejting preko 3000 i nikada nisam varao kao i velika vecina ljdi tog ranga sa kojima sam igrao,uostalom zadnja 2 pobjednika pravog ciklusa slagalice jesu ti sa rejtingom 3000 i vise,tj, Srdjan Loncarevic i Igor Biga. Najvece varalice su ubjedljivo oni srednjeg ranga ,medjutim njihove rupe se vide u igrama bez pomoci ludare i tu uglavnom padaju. Sa druge strane i meni je draza ova verzija slagalice zato sto je neopterecujuca i definitivno ima mnogo manje varanja,a i korektnija je u samom smislu sto supervizor uvazava greske i ispravlja ih vrlo brzo-tako da  po meni ova slagalica ima prednost.

8 za
0 protiv
novica.a
2014-03-09
???

A mozda da izbor dnevnih igara bude sasvim slucajan, tako da ne igraju svi igraci iste igre, vec ono sto im zapadne. Tako bi se obesmislili lazni profili. Mozda to nije potpuno fer, jer nekom mogu zapasti vise puta neke lakse igre i pitanja, ali ako je izbor igara potpuno random, onda nema razloga za ljutnju.

1 za
2 protiv
djmiki
2014-03-10
???

djmiki napisa...

A mozda da izbor dnevnih igara bude sasvim slucajan, tako da ne igraju svi igraci iste igre, vec ono sto im zapadne.

... To već tako radi za igrače koji igraju na rang listi, još negde od 2011. godine. No, neki su ipak otvorili po 5-6 plaćenih naloga da bi mogli da "pokriju" što više u 3 dana koliko može da se igra unazad bez gubitka poena, što je neki od igrača čak i javno priznao ovde na sajtu pre jedno godinu dana. Nažalost, nemamo baš toliko pitanja da damo svakom unikatna, ali se daju slučajnim redosledom. Sad jednim ili dva naloga je teško varati (osim naravno, pomoću Googla i sl.) ali sa 6 je već moguće ako je neko inače i bez toga dobar igrač. Sa 10-12 plaćenih naloga bi teoretski moglo da se zauzme 4-5 od prvih 10 mesta na kraju meseca.

Evo biće uskoro 5 godina od kako radi sajt, ali ne vidim ikakvog načina da se ovo efektivno spreči, osim da igrači igraju uživo uz TV prenos što je nemoguće izvesti za sve igrače u ovom broju.

Taj ko vara da bi bio prvi više vara sebe nego ostale. Zna da realno ne bi bio prvi, i da jedino vara bolje od ostalih koji eventualno varaju. Kakva je satisfakcija u tome, mogu jedino da naslutim.

7 za
0 protiv
Supervizor
2014-03-23
???

Једино да играмо преко скајпа па да се гледамо у очи. :)

0 za
0 protiv
Dane Dan
2014-03-24
???

Supervizor napisa...

Boris Listeš napisa...

Међутим оно што ме овде изује из ципела је глупост типа- игра спојнице, победници Великог брата и сезоне кад су победили ?!!!!!!!!!!!!!!!

... Koliko se sećam, u pitanju je igra za 1. april.

...Драги и мили админе лоше се сећаш, ово је написано тог дана кад се и понудила та игра. И данас је била бисерница типа - победници тениских турнира из 2010.године (при томе нису грен слемови у питању)... као што сам већ негде написао, то ни Ноле не би знао након 4 године ко је који турнир освоји. Дајте мало више маште и обзира најлепше Вас молим!

6 za
0 protiv
Boris Listeš
2014-03-31
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0157 sec.

Copyright © 2024