NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Stare igre

Zašto ne mogu da igram igre predohdih godina, a juče sam mogla!

2 za
1 protiv
Sonja Mladenovic
2016-01-12
???

Sonja Mladenovic napisa...

Zašto ne mogu da igram igre predohdih godina, a juče sam mogla!

...Zato sto nisi ucila skolu na vreme

2 za
3 protiv
klasicna budala
2016-01-13
???

Sonja Mladenovic napisa...

Zašto ne mogu da igram igre predohdih godina, a juče sam mogla!

... Zbog izuzetno loše finansijske situacije u kojoj se našao sajt (poslednjih nekoliko meseci je manja zarada nego što košta hosting), morali smo da limitiramo besplatno igranje igara na samo tekuću + prethodnu godinu (dakle, 2016 + 2015) kako bi bar neki igrači uplatili da možemo da pokrijemo troškove servera.

4 za
2 protiv
Supervizor
2016-01-15
???

Supervizor napisa...

Sonja Mladenovic napisa...

Zašto ne mogu da igram igre predohdih godina, a juče sam mogla!

... Zbog izuzetno loše finansijske situacije u kojoj se našao sajt (poslednjih nekoliko meseci je manja zarada nego što košta hosting), morali smo da limitiramo besplatno igranje igara na samo tekuću + prethodnu godinu (dakle, 2016 + 2015) kako bi bar neki igrači uplatili da možemo da pokrijemo troškove servera.

...Ako udjete u finansijski problem koji ce  ugroziti dalje postojanje sajta, trebalo bi da objavite neki racun na koji bi mi uplatili (nazovimo je)  pomoc. Dakle ne uplata za listu, nego za pomoc sajtu. Ja ne zelim listu, ali donaciju sajtu bih uplatio. Svaki dan godinama unazad igram ovo, i steta bi bilo da propadne.

4 za
0 protiv
klasicna budala
2016-01-27
???

klasicna budala napisa...

...Ako udjete u finansijski problem koji ce  ugroziti dalje postojanje sajta, trebalo bi da objavite neki racun na koji bi mi uplatili (nazovimo je)  pomoc. Dakle ne uplata za listu, nego za pomoc sajtu. Ja ne zelim listu, ali donaciju sajtu bih uplatio. Svaki dan godinama unazad igram ovo, i steta bi bilo da propadne.

...

Hvala na podršci. Za sada porast broja igrača koji su se prijavili za rang listu otprilike pokriva troškove. Videćemo da li će se to nastaviti u sledećim mesecima, jer računamo oni koji su sada uplatili neće plaćati ništa sledećih meseci.

U svakom slučaju, imaćemo u vidu i ovaj alternativni način ako bude potrebno.

3 za
0 protiv
Supervizor
2016-02-01
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0111 sec.

Copyright © 2024